Zaujímavé stretnutie s psychoterapeutkou a spisovateľkou Antonií Krzemieňovou

KULTÚRA
0 /

antonie krzemienova3

Verejná knižnica Mikuláša Kováča pozýva v utorok 16. mája 2017 o 16:30 hod. všetkých Bystričanov  na besedu s  Antonií Krzemieňovou – terapeutkou  a spisovateľkou zaoberajúcou sa psychosomatikou a psychohygienou a vplyvom myslenie na zdravie človeka.

Stretnutie s Antonií Krzemieňovou sa uskutoční v pobočke VKMK na Fončorde, Jilemnického 48 na tému  „Psychosomatika pre dospelých alebo Poznáš reč svojho tela?“

Antonie Krzemieňová sa zaoberá psychosomatikou, psychohygienou a vplyvom myslenia na zdravie človeka. Je autorkou kníh Síla myšlenky I., Síla myšlenky II., Síla myšlenky III.,Síla myšlenky IV., Tělo napoví a Pohádkový tábor.

„Síla myšlenky“ je jedinečná kniha o sile myšlienky a sile vysloveného slova, pri ktorej čítaní vstúpite do života obyčajných ľudí, ktorým ich každodenný život skrížili silné emócie – láska, závisť a nenávisť. Zábavnou formou podané príbehy a čarodejnícke škola, v ktorej sa učia zodpovednosť za svoje myšlienky. Kniha sa stane vaším sprievodcom životom a emóciami. Je určená všetkým, ktorí hľadajú sami seba alebo svoje miesto v spoločnosti.

O ezoterike Antonie Krzemieňová hovorí:

„Keď niečomu nerozumieme, tak je najlepšie z toho urobiť tajomno. Napokon dnes je moderné byť niečím zaujímavý. A tak veľa ľudí bude tvrdiť, že vidí duchov či auru, hoci top tak  v skutočnosti nie je. Neviem, prečo by mali byť ezoterické poznatky a vedomosti skryté. Nie je na nich nič nadprirodzeného. 

Ďalej pokračuje:

„Tiež nechápem, ako behajú písmenká vo faxe či ako môže nejaká družica presne nájsť toho, komu telefonuješ. A netvrdím, že je to nadprirodzené. Rovnaké je to s “neviditeľnou” informatikou. Tak, ako nie je vidieť telefónne vedenie (myslím mobilné telefóny), tak jednoducho nie je vidieť naše informatika. A pochybuje niekto o funkcii mobilných telefónov?”

Je presvedčená, že tieto vedomosti sa skrývali len preto, aby určitý daný jedinec nadobudol na dôležitosti. A tak je tomu aj dnes.

Spolu so svojím partnerom založila školu, kde sa študenti učia základom praktickej ezoteriky.  Známa terapeutka okrem utorkového vystúpenia vo VKMK   bude prednášať aj na Festivale zdravia a krásy HARMÓNIA, ktorý sa uskutoční v dňoch 19. – 20. mája 2017 v Banskej Bystrici.

Autor: (dem), Foto: ilust.