Reklama a pravidlá inzercie

0 0 /

Reklama na internete postupne nahrádza reklamu v printových médiách a televíziách. Oproti televíznym spotom je výhodou omnoho menšia finančná nákladnosť, oproti printovým médiám je výhod hneď niekoľko. Internet ponúka obrovský priestor pre prezentáciu vašej firmy rovnako textom, ako aj obrazovým materiálom, možnosťou vložiť a prezrieť si svoje video, komunikovať s potencionálnymi zákazníkmi prostredníctvom formulárov a diskusných fór, výhodou je aj rýchla, bezproblémová aktualizácia a dostupnosť.

Kvalitná, perspektívna firma si nemôže dovoliť ignorovať internet, práve preto, že množstvo zákazníkov vyhľadáva služby a produkty už iba na internete. Jednoduchým spôsobom si vyhľadá, čo bude v kine, rezervuje si ubytovanie v hoteli a objedná si tovar z pohodlia obývačky.

Portál Bystricoviny.sk je úzko vyprofilovaný a oslovuje prevažne mladých ľudí a ľudí v produktívnom veku v Banskej Bystrici a okolí. To je práve cieľová skupina zákazníkov, ktorí sú zaujímaví pre každú firmu ponúkajúcu tovary a služby v meste Banská Bystrica a v jej okolí. Aj Vaša spoločnosť už vyhodila tisíce korún do reklamy v reklamných novinách a letákoch, ktoré ak ľudia okamžite nezahodia, používajú ich ako podklad pri čistení zemiakov? Internetová reklama Vám ponúka možnosť nenásilnou formou osloviť svojich budúcich zákazníkov a komunikovať s nimi rýchlo, pravidelne a pohodlne.

Všetky informácie Vám na požiadanie nezáväzne predstavia naši odborníci na osobnom stretnutí.

Ponúkneme Vám niekoľko možností:

  • PR články – najjednoduchší a najlacnejší spôsob zviditeľnenia vašej firmy (napríklad PR článok s fotogalériou/videozostrihom z otvororenia Vašej reštaurácie/firmy, prezentácia aktivít vašej firmy a pod.)
  • Reklamné bannery na www.bystricoviny.sk (pohyblivý, príp. statický reklamný priestor, po odkliknutí premeruje užívateľa na váš portál, prípadne podstránku)
  • vlastný portál podľa vašich požiadavok vo forme www.vasafirma.sk
  • Kombinácia viacerých variánt
  • Komplexné poradenstvo v oblasti internetovej reklamy
  • Internetové obchody, videovizitky, osobné stránky

V prípade Vášho záujmu stačí vyplniť nasledovný formulár, naši odborníci Vás budú kontaktovať.

Vyžiadať si ponuku

[contact-form-7 404 "Nenájdené"]