Reklama a pravidlá inzercie

0 0 /

Reklama na internete postupne nahrádza reklamu v printových médiách a televíziách. Oproti televíznym spotom je výhodou omnoho menšia finančná nákladnosť, oproti printovým médiám je výhod hneď niekoľko. Internet ponúka obrovský priestor pre prezentáciu vašej firmy rovnako textom, ako aj obrazovým materiálom, možnosťou vložiť a prezrieť si svoje video, komunikovať s potencionálnymi zákazníkmi prostredníctvom formulárov a diskusných fór, výhodou je aj rýchla, bezproblémová aktualizácia a dostupnosť.

Kvalitná, perspektívna firma si nemôže dovoliť ignorovať internet, práve preto, že množstvo zákazníkov vyhľadáva služby a produkty už iba na internete. Jednoduchým spôsobom si vyhľadá, čo bude v kine, rezervuje si ubytovanie v hoteli a objedná si tovar z pohodlia obývačky.

Portál Bystricoviny.sk je úzko vyprofilovaný a oslovuje prevažne mladých ľudí a ľudí v produktívnom veku v Banskej Bystrici a okolí. To je práve cieľová skupina zákazníkov, ktorí sú zaujímaví pre každú firmu ponúkajúcu tovary a služby najmä v Banskej Bystrici a okolí, ale aj kdekoľvek na Slovensku.

Ponúkneme Vám niekoľko možností:

  • PR články – najjednoduchší a najlacnejší spôsob zviditeľnenia vašej firmy (napríklad PR článok s fotogalériou/videozostrihom z otvorenia Vašej reštaurácie/firmy, prezentácia aktivít vašej firmy a pod.)
  • Reklamné bannery na www.bystricoviny.sk (pohyblivý, príp. statický reklamný priestor, po odkliknutí premeruje užívateľa na váš portál, prípadne podstránku)
  • Kombinácia viacerých variánt

Platný cenník reklamy na Bystricoviny.sk od 1. júla 2022 (ceny sú bez DPH):

Zverejnenie dodaného (firemného – obchod, služby a i.) alebo nami vypracovaného PR článku alebo rozhovoru uverejneného v kategórii Titulka a Správy, prípadne ďalšej súvisiacej rubrike spolu s dodanými fotografiami (max. 20).

* Váš PR článok umiestnime v kategórii Titulka a Správy na pozíciu číslo 1 na dobu 24 hodín. Následne bude presunutý na pozíciu číslo 5 na 48 hodín.
**Garantujeme umiestnenie vášho článku na pozícii TOP na dobu 12 hodín (okrem nočných hodín). Následne je presunutý do kategórií Titulka a Správy na pozíciu číslo 4 na dobu 60 hodín.
***Po podaní podkladov vám vypracujeme PR článok podľa vašich predstáv.

Bannerová reklama

Umiestnenie statického alebo dynamického (flash) banneru s odklikom na váš web, facebookovú stránku alebo PR článok.