Divadlo u Greškov uvádza Tri tvorivé tvory

KULTÚRA
0 /

predstavenie1

Divadlo u Greškov v Tajove je známe príjemným prostredím a dobrou zábavou. Nie inak tomu bude vo štvrtok 26. októbra 2017 o 18:45 hod. na predstavení „Tri tvorivé tvory“.

Tri tvorivé tvory

3T, alebo aj “Tri tvorivé tvory” divadelno – improvizačná skupina troch hercov, ktorými sú Juraj “Šoko” Tabaček, Lukáš “Pucho” Púchovský a Stanislav “Stanley” Staško.

Predstavenie sa skladá z viacerých sketchov ( zvyčajne troch ) na ktoré sa herci pripravujú cca 3 minúty. Improvizácie tvoria priamo na mieste na základe vylosovaných tém od divákov. Tí ich v priebehu hry svojimi reakciami menia a usmerňujú dej.

Každé predstavenie je spoločné dobrodružstvo hercov a divákov, neplatia žiadne obmedzenia, herci spracovávajú vlastné skúsenosti i spontánne podnety do autentického príbehu.

Divadelná improvizácia je tvar natoľko citlivý, že do hry vstupujú i nálady a pocity divákov a predstavenie sa tak stáva naozaj spoločným dielom. Je premiérou a derniérou zároveň, ide teda o neopakovateľný zážitok zo vzniku predstavenia priamo pred očami publika.

Účinkujú: Juraj “Šoko” Tabaček, Lukáš “Pucho” Púchovský a Stanislav “Stanley” Staško. Dĺžka predstavenia: 90 minút

Vstupenky v predaji

Môžete si ich zakúpiť priamo v Tajove po telefonickom dohovore na čísle: 0918 876894 alebo v kaviarni LA PASSIONE na Belvederi v Banskej Bystrici. Platba iba hotovosťou.

Divadelná kaviareň je otvorená od 18:00 hod. Kvôli občerstveniu treba prísť trochu skôr, pretože objednávky nápojov počas predstavenia nie sú možné. Viac informácií získate na http://www.ugreskov.sk/.

plagat u greskov

Autor: (dem), Foto: Divadlo u Greškov