Blíži sa veľký zraz Škoda Fans Slovensko 10. a 11. augusta na letisku v Čeríne – Čačíne

Z regiónu
0 /

zraz cerin - cacin

Klub Škoda Fans Slovensko združuje majiteľov a priaznivcov automobilov značky Škoda na Slovensku. V dňoch 10. a 11. augusta 2018 sa na letisku v obci Čerín – Čačín koná 2. ročník celoslovenského zrazu Škoda Fans Slovensko.

Pre účastníkov a návštevníkov škodováckeho zrazu organizátori pripravujú  zaujímavý program s množstvom súťaží o ceny. Na zraze budú Škodovky všetkého druhu, od veteránov cez  nove autá až po tuningovo upravené stroje.

„Sme najväčší klub škodoviek na Slovensku (zatiaľ neoficiálny), fungujeme cca 6 rokov  na FB máme niečo vyše 22 000 členov. Toto je druhy ročník takéhoto podujatia. Prvú väčšiu akciu sme robili 15. – 16. júna na letisku v obci Tužina pri Prievidzi. Chcel by som všetkých  majiteľov škodoviek, fanúšikov a priaznivcov áut tejto značky pozvať na 2. celoslovenský zraz Škoda Fans Slovensko, ktorý sa uskutoční 10. – 11. augusta 2018 na letisku v obci Čerín – Čačín. Bude tam bohatý program, zaujímavé súťaže a ešte lepšie ceny,“

hovorí jeden z hlavných organizátorov podujatia Matej Ruttkay.

Brány letiska sa otvoria v piatok 10. augusta o 17:00 hod. po spanilej jazde spred banskobystrického Tesca na Zvolenskej.  Program je voľný – grilovanie,   súťaže zručnosti ako napríklad ťahanie auta na lane. Večer bude letisková moto party s DJ.

V sobotu 11. augusta je hlavný program s ďalšími súťažami v slalome a šprintoch podľa jednotlivých kategórií, ktoré sú určené nielen pre mužov, ale aj ženy. Hodnotiť sa bude aj hlučnosť výfukov a prezentovať sa budú jednotliví partneri podujatia.

plagat cerin

Účastníci sa budú môcť zároveň počas celého dňa zapojiť do hlasovania o top vozidlo zrazu či najkrajšieho veterána. Na svoje si prídu aj deti, pre ktoré organizátori pripravili  špeciálne súťaže a aktivity, takže môžu prísť aj celé rodiny. Vítaní sú aj vlastníci iných značiek ako je Škoda.

Jedným z partnerov podujatia je aj banskobystrická spoločnosť EUROMOTOR, autorizovaný predajca značky Škoda. Viac informácií o augustovom automobilovom zraze Škoda Fans Slovensko nájdete na https://www.facebook.com/SkodaFansSlovensko/.

 

Autor: (dem), Foto: Škoda Fans Slovensko ilustračné