Hlasovanie o cenu verejnosti: Lavičky Krížna

SPRÁVY
4 /

krizna

Mladí dizajnéri vytvorili ideové návrhy oddychových lavičiek na vrchu Krížna vo Veľkej Fatre. Zahlasujte za najlepší z nich v termíne do 20. mája 2018 a umožnite im získať cenu verejnosti. Ako bonus môžete hrať o zaujímavú cenu v regióne Stredné Slovensko.

Vrch Krížna akovýznamný bod pre peších turistov a cyklistov je povestný aj svojim historickým názvom „Trojstoličný vrchol“. Kedysi sa tu stretávali hranice 3 historických stolíc: Zvolenskej, Liptovskej, Turčianskej.

Súťažným zadaním pre dizajnérov bolo navrhnúť vizuál lavičiek na vrchu Krížna, symbolizujúcich tieto pomyselné historické stolice. Lavičky majú slúžiť ako oddychová zóna pre turistov a cyklistov v Národnom parku Veľká Fatra, s možnosťou jedinečných výhľadov na okolie.

Všetkých 8 návrhov mladých autorov, ktoré sa dostali až do finále dizajnérskej súťaže, má teraz jedinečnú šancu získať CENU VEREJNOSTI za najlepší dizajnérsky návrh. HLASOVANIE prebieha v termíne do 20. 5. 2018 počas výstavy návrhov na Radnici v Banskej Bystrici a na webovej stránke vyhlasovateľa súťaže www.centralslovakia.eu .

Postup hlasovania je veľmi jednoduchý:

1, Vyberte si, ktorý dizajnérsky návrh „Lavičiek Krížna“ je podľa Vás najlepší

2, Zahlasujte za tento návrh osobne na Radnici v Banskej Bystrici alebo online na webovej stránke www.centralslovakia.eu.

3, BONUS: Hrajte o zapožičanie E-bikov v regióne Stredné Slovensko na celý deň pre 2 osoby ZDARMA.

Po skončení hlasovania bude výherca ceny verejnosti za najlepší dizajnérsky návrh, ako aj výherca súťaže o E  -biky zverejnený na webovej stránke www.centralslovakia.eu a na Facebook fanpage Central Slovakia.

Zdroj: Michaela Rudová, Foto: Central Slovakia