Terapeutka Antonie Krzemieňová v Banskej Bystrici o genetike a vplyve emócií na človeka

KULTÚRA
0 /

Verejná knižnica Mikuláša Kováča v Banskej Bystrici pozýva na prednášku Antonie Krzemieňovej, ktorá sa mala uskutočniť ešte v marci 2020. Túto bude v utorok 29. septembra 2020 o 17:00 hod. v pobočke  VKMK na Fončorde (vstup do knižnice je len z Wolkerovej ulice).

Prednáška v knižnici

Na prednáške „Genetika a jej vplyv na emócie človeka“ sa dozviete  vplyve genetiky na emócie človeka sa dozviete akú silu má genetika v živote človeka. Ako veľmi je život človeka pod vplyvom emócií. Aké možnosti má človek vo svojom živote rozhodovať o situáciách, v ktorých sa ocitne. Ako spoznať samého seba, cez zvládanie životných situácií a zostať pritom v pohode a zdravý.

Podujatie sa uskutoční za dodržanie aktuálnych hygienických opatrení vo vnútorných priestoroch (rozostupy a prekrytie HDC rúškom). Vstup je voľný.

Antonie Krzemieňová 

Je  terapeutka  a spisovateľka. Zaoberá psychosomatikou, psychohygienou a vplyvom myslenia na zdravie človeka. Je autorkou kníh Síla myšlenky I., Síla myšlenky II., Síla myšlenky III.,Síla myšlenky IV., Tělo napoví a Pohádkový tábor.

„Síla myšlenky“ je jedinečná kniha o sile myšlienky a sile vysloveného slova, pri ktorej čítaní vstúpite do života obyčajných ľudí, ktorým ich každodenný život skrížili silné emócie – láska, závisť a nenávisť.

Zábavnou formou podané príbehy a čarodejnícke škola, v ktorej sa učia zodpovednosť za svoje myšlienky. Kniha sa stane vaším sprievodcom životom a emóciami. Je určená všetkým, ktorí hľadajú sami seba alebo svoje miesto v spoločnosti.

Terapeutka Antonie Krzemieňová hovorí:

„Keď niečomu nerozumieme, tak je najlepšie z toho urobiť tajomno. Napokon dnes je moderné byť niečím zaujímavý. A tak veľa ľudí bude tvrdiť, že vidí duchov či auru, hoci top tak  v skutočnosti nie je. Neviem, prečo by mali byť ezoterické poznatky a vedomosti skryté. Nie je na nich nič nadprirodzeného. 

Ďalej pokračuje:

„Tiež nechápem, ako behajú písmenká vo faxe či ako môže nejaká družica presne nájsť toho, komu telefonuješ. A netvrdím, že je to nadprirodzené. Rovnaké je to s „neviditeľnou“ informatikou. Tak, ako nie je vidieť telefónne vedenie (myslím mobilné telefóny), tak jednoducho nie je vidieť naše informatika. A pochybuje niekto o funkcii mobilných telefónov?“

Je presvedčená, že tieto vedomosti sa skrývali len preto, aby určitý daný jedinec nadobudol na dôležitosti. A tak je tomu aj dnes.

Spolu so svojím partnerom založila školu, kde sa študenti učia základom praktickej ezoteriky. S Antonií Krzemnieňovou sa môžete zoznámiť v Banskej Bystrici už tento utorok a porozprávať sa s ňou o emóciách a ich vplyve na človeka.

Autor: (dem), Foto: ilustračné