Zraz majiteľov a priaznivcov automobilov značky Škoda už budúci týždeň v Čeríne – Čačíne

SPRÁVY
0 /

Na budúci týždeň to príde. Spolu s organizátormi Vás pozývame na 3. ročník Celoslovenskej dvojdňovej akcie Škoda Fans Slovensko ktorá sa uskutoční 16. – 17. augusta 2019  na letisku v obci Čerín – Čačín. Majitelia a priaznivci automobilov Škoda sa môžu tešiť na zaujímavý program.

Tretí víkendový zraz škodovkárov v Čeríne – Čačíne

Jeden z hlavných organizátorov podujatia Matej Ruttkay hovorí:

Sme najväčší Škoda klub na Slovensku, máme 22 000 členov. Tento zraz aj so zaujímavým programom organizujeme preto, aby sme dosiahli vyššiu úroveň a nebolo len také malé nudné stretko pri Tescu,  ale aby to bolo aj o rýchlosti, šprintoch, slalomoch, aby sa ľudia zabavili.“

Toto je už tretí ročník zrazu škodovkárov na letisku Čerín – Cačín. Akciu organizuje Škoda Fans Slovensko na miestnom letisku za pomoci partnerov. K samotnému programu Ruttkay dodáva:

Máme pre návštevníkov pripravený bohatý program. Budú to rôzne súťaže ako šprinty, slalom, meranie hluku, súťaže zručnosti – škoda – autoškola, slalom s RC autom – takzvané vrátenie sa do detských čias, poprípade hod pneumatikou plus párty s DJ a mnohé ďalšie. Brány letiska budú otvorené v piatok 16. augusta od 15:30 hod. Spanilá jazda automobilov do Čerína-Čačína štartuje spred veľkého Tesca v Banskej Bystrici o 16:30 hod.“

V piatok 16. augusta bude na letisku voľný program so súťažami zručnosti. V sobotu čaká účastníkov  slalom, merané šprinty či meranie hlučnosti výfukov, ale aj vyhlásenie najkrajšieho veterána a leštenky zrazu.

Počas soboty 17. augusta budú prebiehať aj súťaže pre najmenších škodovkárov. Popri veteránoch budú môcť návštevníci zrazu obdivovať najnovšie modely ŠKODA od partnera Klubu Škoda Fans Slovensko, ktorým je autorizovaný predajca vozidiel ŠKODA – Euromotor Banská Bystrica.

Viac informácií o augustovom automobilovom zraze Škoda Fans Slovensko nájdete na https://www.facebook.com/SkodaFansSlovensko/.

Program

Piatok 16. augusta

15:30 otvorenie letiska
16:30 odchod spanilej jazdy na letisko od Tesco Extra v BB
17:30 – 18:00 začiatok akcie v Čeríne – Čašíne
18:15 šprint na barliach
18:30 voľný program
19:30 párty
20:30 večerná súťaž
21:00 párty

Sobota 17. augusta

07:00-09:00 budíček a raňajky
09:00 súťaže pre deti
09:30 šprinty
11:30-12:30 obed
12:45 jazda zručnosti, meranie DB, Top auto
15:00 ukončenie zrazu

A na záver niečo z vlaňajšieho zrazu škodovkárov v Čeríne – Čačíne

Autor: (dem) , Foto: ilustračné FB Škoda Fans Slovensko