Zábavná, poučná a plná fantázie – aj taká bude výstava Hravá technika v Europe

Výstava
0 /

Zaujímate sa o moderný svet techniky a fascinujú vás vynálezy od výmyslu sveta? V tom prípade Vám bystrická Europa SC splní sny! Do obľúbeného nákupného centra v Banskej Bystrici už čoskoro dorazí interaktívna výstava Hravá technika, ktorá rozžiari oči nielen malým výskumníkom, ale aj ich rodičom.

Bystrická Europa sa v najbližších dňoch znovu postará o zaujímavý program s nezabudnuteľným zážitkom. Od 2. do 16. februára do jej priestorov zavíta interaktívna výstava Hravá technika, ktorá pútavou formou objasní princípy fungovania aj tých najmodernejších technológií.

plagat hrava technika

,,Hravá technika prichádza do nášho nákupného centra po prvýkrát. Návštevníci budú mať možnosť zoznámiť sa so 17 jedinečnými vynálezmi, ktoré zábavnou formou približujú svet techniky. Rozširujú obzor a posúvajú vpred myslenie a detskú fantáziu, vďaka čomu sú zdrojom skvelej zábavy pre celú rodinu“

pozýva na výstavu Jana Seleštianska, Marketing Manager Europa SC.

hrava technika7

Napriek tomu, že výstavný koncept je primárne určený pre deti a žiakov základných škôl, každý si medzi vynálezmi nájde to svoje.

,,Chlapcov určite zaujme detektor lži, či robot, ktorý bude počúvať ich príkazy. Na dievčatá zas čaká 3D maľovanie alebo hudobný nástroj, ktorý vytvorí melódiu podľa pohybov tela. Výstava však určite upúta pozornosť nielen detí, ale aj dospelých. Simulátor letu vtáka, či vznášanie sa vo vesmíre medzi planétami slnečnej sústavy si predsa radi vyskúšame aj my,“

dodáva Seleštianska.

hrava technika6

Interaktívna výstava potrvá od soboty 2. do 16. februára 2019, pričom jednotlivé vynálezy si budete môcť prezrieť a vyskúšať spolu s odborným personálom denne od 10:00 do 20:00 hod.

Pre zaujímavosť takto to vyzeralo v ostravskom Avione:

 

Zdroj: Alžbeta Jambrichová, Foto: ilustračné