Svetoznámy rocker Chris Norman vystúpi 22. júna 2024 v Banskej Bystrici s Petrom Nagyom + súťaž o lístky

KULTÚRA
1 /

Legendárny anglický rockový spevák Chris Norman je známy svojím charizmatickým vystupovaním a chrapľavým vokálom nielen zo skupiny SMOKIE, ale aj zo svojej sólovej kariéry. Jeho obrovská popularita zaručuje vypredané koncerty plné hitov ako Living Next Door to Alice alebo Midnight Lady.

Nezmeškajte príležitosť zažiť tieto ikonické skladby naživo v sobotu 22. júna v Banskej Bystrici o 19:00 hod. v TIPSPORT Aréne.

Na koncerte Chrisa Normana v meste pod Urpínom odznejú aj ďalšie hity ako Lay Back in the Arms of Someone, Some Hearts Are Diamonds, Needles and Pins Mexican Girl, Don’t Play Your Rock ‚n‘ Roll to Me alebo duet so Suzi Quatro  Stumblin‘ In.

„Sme veľmi radi, že po nedávnom úspechu show Vivaldianno zažijú  Banskobystričania  ďalšie veľké vystúpenie v podobe Chrisa Normana, ktorý svojimi piesňami a energiou nadchne tisícky ľudí na našom zimáku,“

uvádza nezisková organizácia Spolu sme Bystrica, ktorá spolupracuje na príprave tohto koncertu.

Chris Norman

Chris Norman

Špeciálnym hosťom koncertu Chrisa Normana bude slovenský hitmaker a stálica slovenskej populárnej hudby – Peter Nagy a jeho skupina INDIGO.

Návštevníci koncertu si  určite radi vypočujú jeho skladby ako Poďme sa zachrániť, So mnou nikdy nezostarneš, Marcel z malého mesta, Psi sa bránia útokom, Profesor Indigo, Korálky od Natálky, Chráň svoje bláznovstvá a ďalšie.

Peter Nagy

Peter Nagy

Skvelý zážitok z koncertu umocní aj veľké pódium so špičkovým zvukom a  veľká svetelná show, ktorú bude tvoriť viac ako 100 svetiel.

Lístky si môžete zakúpiť v predpredaji: https://www.ticketportal.sk/event/CHRIS-NORMAN-BAND-JUNCTION-55-LIVE-ON-TOUR-HOST-PETER-NAGY-A-INDIGO.

Tipsport Arena

Tipsport Arena

Súťaž o dve dvojice vstupeniek na banskobystrický koncert Chrisa Normana

Vážení fanúšikovia kvalitnej hudby a skvelej show. Vstupenky na koncert Chrisa Normana  22. júna v Banskej Bystrici  môžete získať aj v našej malej súťaži. Do žrebovania o dve dvojice lístkov zaradíme všetkých, ktorí nám do nedeľnej polnoci 16. júna 2024 zašlú na mail  consulting.toman@gmail.com správnu odpoveď na otázku:

„Členom ktorej legendárnej skupiny bol Chris Norman?“

K odpovedi nezabudnite pripojiť svoju spätnú adresu s telefónom, aby sme Vám v prípade vylosovania mohli odovzdať výhru. Ďakujeme za porozumenie.

Autor: (tom), Foto: ilustračné a archív