Skúsme vyhrať „Čistinku – mestský park, čo svet nevidel“ pre Banskú Bystricu

Súťaž
0 /

Banskobystričania už neraz ukázali, že sú súťaživí, a keď sa spoja pre dobrú vec, dokážu toho veľa. Mesto Banská Bystrica sa preto aj v tomto roku zapája do súťaže spoločnosti Lidl pod názvom „Čistinka – mestský park, čo svet nevidel“. Do súťaže boli predbežne vytypované lokality na Uhlisku, v Lazovnej alebo v Radvani.

Vo víťazných mestách vznikne príjemné miesto na trávenie voľného času, na ktorom sa radi stretávajú ľudia, kde je dostatok zelene a zábavy pre všetkých. Verejnosť môže hlasovať do 22. októbra 2023 prostredníctvom oficiálnej webovej stránky www.lidl.sk/cistinka, pričom je potrebné sa zaregistrovať.

Lidl Čistinka je mestský park tvorený zo štyroch modulov, ktoré dokážu pokryť potreby každého obyvateľa a užívateľa verejného priestoru. Na Čistinke nájdu Banskobystričania v prípade výhry priestor na športovanie, ale aj oddych.

Bude tam detské ihrisko so šmykľavkou a hojdačkou, priestranné stoly a sedenie s ohniskom na grilovačku, workoutové ihrisko či multifunkčné ihrisko.

Tak čo Banskobystričania, zvíťazíme ako v roku 2017, keď sa nám podarilo vyhrať pre naše deti ihrisko Žihadielko? Skúsme to.

Autor: Lidl a ilustračné, Zdroj: (tom) a mesto BB , Foto: Lidl