Skupina Vengaboys v bystrickom Ministry predviedla veľkolepú šou

KULTÚRA
0 /

Známa kapela z 90 – tych rokov Vengaboys zavítala cez víkend do Banskej Bystrice. Vystúpila v tanečnom klube  Ministry of Fun zo soboty na nedeľu so svojím takmer 40 – minútovým programom vytvorila veľkolepú šou.

Hviezdna skupina VENGABOYS, ktorú pozná celý svet, zaspievala a zatancovala svoje najznámejšie hity, ako napríklad ako BOOM BOOMBOOM, WE LIKE TO PARTY, SHALALA či WE’RE GOING TO IBIZA. Nezostala nič dlžná svojej povesti najúspešnejšej hudobno – tanečnej skupiny pop music z konca 90. rokov.

Na pódiu všetci štyria členovia Donny, Kim, D´Nice a Robin predviedli nielen skvelý hudobný, ale aj tanečný výkon. Publikum v Ministry of Fun bolo miestami vo vytržení.  Atmosféru počas piesne We like to Party zachytáva aj toto naše video:

A takto vyzeral pôvodný videoklip tejto úspešnej skladby Vengaboys:

Takto znela  We like to Party Party na tour po Veľkej Británii a Írsku pred dvoma rokmi:

Vengaboys nespievali len vlastné hity. Do svojho koncertného repertoáru zaradil aj piesne od iných interpretov, dokonca rokovejšie ladených ako napríklad Europe, Queen či 4 Non Blondes. Choreografia i umelecký výkon nadchla i náročnejších divákov.

Skupina Vengaboys absolvuje tento rok viacero koncertov po celom svete. V strednej Európe sa predstaví už iba v poľskom Lubine 14. júla na tamojšom festivale kapiel 90 –t ych rokov.

Autor: (bat), Foto: FB