Reality show – UPC Fight Cesta bojovníka s Bystričanom Nikolasom Krivákom

ŠPORT
0 /

Je tu nová reality show, ktorá pritiahne hlavne milovníkov Muaythai. Na svedomí ju majú české postojárske legendy Ondřej „Spejbl“ Hutník a Michal „Palec“ Reissinger. Poďme si túto novú reality show, v ktorej bude mať zastúpenie aj Dracula Gym Banská Bystrica,  predstaviť.

UPC Fight Cesta bojovníka

Z podzemia vystupuje séria turnajov! Slávny Spejbl / Palec Gym si v spolupráci s českou Muaythai asociáciou pripravili projekt UPC Fight Cesta bojovníka. Táto reality show je projekt, ktorý na tuzemskej scéne v thajskom boxe nemá obdobu.

Ondřej "Spejbl" Hutník

Ondřej „Spejbl“ Hutník

Vybrali pre vás šestnásť najlepších  bojovníkov z Česka a Slovenska, ktorí sa medzi sebou stretnú o pomyselné číslo jedna vo váhe do 63,5 kilogramov. Do pyramídy zasiahne dvanásť účastníkov z Česka a štyria zo Slovenska.

Projekt UPC Fight Cesta bojovníka ponúkne celkom šesť dielov reality show. Priebežne môžete vidieť tri turnaje formou vyraďovacieho systému. Víťaz si odnesie 50 000 Kč. V jednotlivých turnajoch sa môžete tešiť aj na vložené zápasy.

Michal "Palec" Reissinger. 

Michal „Palec“ Reissinger.

Kto v turnaji nastúpi?

Čakajú nás súboje borcov elitného Spejbl Gyme Denisa Hnídka, Renata Beketa a úspešného českého reprezentanta z medzinárodných IFMA turnajov Mateja Trčku. Ďalej uvidíme aj Lubomíra Pindusa, Radka Stadlera a ďalších. Za Slovensko sa predstavia Lukáš Madinec a Rastislav Klimáček z Trenčína, Leonard Borák z Diamond Gym Žilina a Nikolas Krivák z Dracula Gym Banská Bystrica.

Nikolas Mexičan Krivák (21) žije striedavo v Košiciach aj Banskej Bystrici, kde trénuje v Dracula Gyme pod vedením Vlada Moravčíka. Medzi jeho záľuby patrí Muaythai, varenie a tanec.

Nikolas Mexičan Krivák

Nikolas Mexičan Krivák

Jeho tréner Vladimír Dracula Moravčík o ňom hovorí:

„Nikolas je vo svojich 21 rokoch už skúsený bojovník a za posledný rok ukázal veľky progres. Jeho štýl je ortodoxne Muaythai po športovej aj duchovnej stránke. Riadi sa mottom: Keď nerobíme čo milujeme, žijeme?“

Ako turnaj sledovať?

Všetky tri turnaje budú na pozeranie formou platených PPV online prenosov. O ďalších podrobnostiach sledovania turnajov sa dozviete sociálnych sieťach @upcfight a na webe www.upcfight.cz  . Prvé dva eliminačné turnaje sa budú konať bez divákov v pražskej telocvični Spejbl Gym. Miesto a prítomnosť divákov na veľkom finále sa bude odvíjať podľa epidemiologickej situácie v SR.

Prvý diel magazínu Cesta bojovníka štartuje 16. marca 2021. Prvý eliminačný turnaj UPC Fight Cesta bojovníka (štvrťfinále) prebehne 10. apríla 2021.

Zdroj: (tom) a mmashorties.cz , Foto: ilustračné