HARMÓNIA festival Banskej Bystrici to rozbalí už o pár hodín

KULTÚRA
0 /

_DSC2800

Najväčšie podujatie zdravého životného štýlu v Banskej Bystrici je tu po roku opäť.  S novinkami, ktoré potešia všetky ženy, tvorivé duše aj ľudí pracujúcich na sebe. Ste srdečne pozvaní!

HARMÓNIA festival zdravého životného štýlu a jeho 5. bystrický ročník sa koná už tento piatok a v sobotu – 11. a 12. mája v Hoteli Lux***. HARMÓNIA je podujatím pre ľudí so záujmom o zdravú výživu, pozitívne myšlienky, prírodnú liečbu, ezoteriku aj osobný a duchovný rozvoj.

Počas dvoch dní sa môžu návštevníci festivalu tešiť na množstvo noviniek na  predajnej výstave s približne 60 vystavovateľmi. Stretnete sa tu napr. s Masážnym salónom Rajs, prírodnou kozmetikou Modrá púpava. Chýbať nebudú ani kvalitné výživové doplnky na trávenie, chudnutie, detoxikáciu z dielne spoločnosti Kompava,  Zoznámiť sa budete môcť  s liečivými účinkami biolampy MediLight a biointegračnou medicínou z firmy BiosMedica.

Určite potešia aj  ďalšie tovary a služby pre zdravší a harmonickejší život či rôzne merania a diagnostiky zdravia. Veštenie, numerológia, tarot, fotenie a diagnostika aury – aj to nájdete na výstave, ktorá sa verejnosti prístupná už od piatku 11.00 hod.

V tomto roku je festival obohatený o novinky – koučing a kreatívu a tiež témy materstva, rodičovstva a výchovy.

Čo nájdete v kreatívnom kútiku?

tvorivé dielne pre deti aj maminy

chutnú zdravú stravu a ochutnávky s Reštauráciou Alanda

tombolu s 18 – tkou hodnotných cien

V tvorivých dielňach, počas vyhradených hodín v piatok i sobotu, si budete môcť vyskúšať prácu s drôtom, vlnou a papierom. Budú sa maľovať aj enkaustické obrázky a zistíte, čo o vás hovorí automatická kresba.

Ľudí, ktorí na sebe intenzívne pracujú, určite poteší koučingová zóna, kde budú skúsené životné a pracovné koučky vo vybraných časoch viesť koučovacie rozhovory, robiť testy osobnosti, aj testy vyhorenia. Príďte si „ochutnať“ svojho kouča – Líviu Pastorekovú a Marcelu Václavkovú Konrádovú. Venovať sa budú aj zvládaniu stresu. Rovnako je to jedna z prednáškových tém vzácneho hosťa a lektora z Izraela – Yehudu Tagara.

V rámci prednášok vystúpi aj obľúbený slovenský spisovateľ Jozef Banáš s prednáškou S úsmevom sa žije ľahšie. Na tému Zdravá výživa pre každého  bude hovoriť  hosťka z Českej republiky PharmDr. Margit Slimáková, uznávaná špecialistka na zdravú výživu a prevenciu.

Tvárovú gymnastiku predstaví každej žene, ktorej nie je ľahostajný vzhľad Iveta Štecová, prvá certifikovaná lektorka gymnastiky tváre na Slovensku. Súčasťou prednáškového programu sú aj témy výroby vlastnej bio kozmetiky, zdravé dýchanie, zdravé sedenie, súvis športu so školskými úspechmi detí, blahobyt, karma a mnoho iných zaujímavých tém.

„Návštevníci festivalu môžu tak zažiť spolu až 29 prednášok a workshopov a veríme, že celý program podujatia uspokojí aj tých najnáročnejších návštevníkov,“

dodáva autorka a organizátorka HARMÓNIA Festivalov zdravého životného štýlu Mgr. Katarína Lehotská Mikuláková.

Ďalšou tohtoročnou novinkou festivalu je aj samostatný prednáškový blok pre maminy a aktuálne témy, ktoré súvisia s plodnosťou, deťmi a rodinou.

HARMÓNIA festival je jednoznačne spätý so zdravím, prevenciou ochorení, krásou a zdravým životným štýlom. Podujatie sa aj v tomto roku koná v bystrickom Hoteli Lux*** a to v piatok 11. mája od 11:00 hod. a sobotu 12. mája 2018 od 9:00 hod. Festival bude otvorený do 19:30 hod. počas oboch dní. 

Vstup na samotnú výstavu stojí 2 eurá (a deti do 12 rokov zadarmo). Vstupné za blok prednášok pre maminy je 7 eur a prednáškové permanentky si priamo na mieste môžete zakúpiť od 19 eur. Bližšie informácie o programe festivalu nájdete na stránke http://harmoniafestival.sk/.

Tešíme sa na Vás, na 18. HARMÓNIA festivale zdravého životného štýlu!

Zdroj: Harmónia festival, Foto: ilustračné