Ďalšie zaujímavé májové filmové premiéry v CINEMAX BB

Kino
0 /

Je tu druhý májový týždeň a s ním prichádzajú do bystrického multikina CINEMAX BB nové filmy. Prinášame Vám prehľad filmových premiér od štvrtka 9. mája.

Pokémon Detektív Pikachu  od 9. 5. 2019

Animovaný, dobrodružný, akčný, USA/ Japonsko, 104 min. Obľúbená elektrizujúca príšerka Pikachu pátra spolu s Timom, dvadsaťjeden ročným chlapcom, po jeho zmiznutom otcovi, úspešnom detektívovi.

Novovzniknutá dvojica je ako stvorená na spoluprácu, keďže Tim je jediným človekom, ktorý rozumie reči svojho pokémonského partnera, zatiaľ čo ostatní počujú len známe „pika – pika“. Ak chcú spoločne prísť záhade na kĺb, čaká ich obrovské dobrodružstvo v neónom ožiarených uliciach veľkomesta Ryme City. Ľudia a Pokémoni tam žijú bok po boku bez toho, aby tušili, že ich spolunažívanie bude čeliť nevídanej hrozbe.

Čo sme komu zase urobili 12. 5. 2019 na Deň matiek

Francúzsky film Čo sme komu urobili bol pred štyrmi rokmi vo Francúzsku veľký hit, nemal márne výsledky ani u nás, takže dvojka bola na spadnutie. Zápletka sa opäť sústredí na starší pár Marie a Claudea, ktorí v prvej časti voľky-nevoľky vydali štyri dcéry za cudzincov a popritom prekonali kvantum predsudkov. No bodaj by nie, keď jedna išla za Arabom, druhá za Číňanom, ďalšia splašila černocha a posledná Žida. Ako čistokrvným Francúzom sa im tieto pilulky prehĺtali ťažko, ale zvládli aj ich svadby.

Teraz ich čaká turné po cudzích domov a návšteva Číny, Afriky či Izraelu im ponúkne nezabudnuteľné zážitky, ktoré radšej zapijú dúškom dobrého vína a zajedia krajcom dobrého chleba i syra. Na obzore sú však nové výzvy v rodine.

Keď sa štvorici zaťkov nedarí rozbehnúť istý biznis, začnú pochybovať o tom, či vôbec ostať vo Francúzsku – lebo inde by mali väčší počet bezpečia, lepšie obchodné šance či šancu na angažmán v divadle. A tak je na programe dňa nová výzva: zaťom sa podarí presvedčiť ich manželky, aby opustili krajinu žabožrútov – lenže to sa nepáči Marii, ktorá tlačí na Claudea, aby túto situáciu vyriešil, lebo do iných krajín cestovať nechcú a dcéry by mali radšej na blízku aj s vnukmi…

John Wick 3: Parabellum  predpremiéra len 15. 5. 2019

Akčný, thriller, USA, 131min. V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien.

Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie

Babská jazda s filmom Daddy Cool len 14. 5. 2019

Komédia, Francúzsko, 97 min. Daddy Cool, slávny hit Boney M, dal názov bláznivej komédii o štyridsiatnikovi, ktorý si doma založí materskú škôlku a vedie ju hlavne veľmi svojsky. Adriena odkopne jeho priateľka, pretože sa vôbec nespráva ako zrelý muž, ale skôr ako tínedžer. Bez zodpovednosti, bez ambícií, bez poriadnej práce, no i napriek tomu vždy v pohode.

Keď sa spoznali, zábava bolo to najdôležitejšie. Časom ale všetci okolo dospeli… až na neho. Adrien zostal tvrdohlavým flákačom a teraz sa nestačí čudovať, keď naň ho jeho priateľka Maude srší hromy a blesky. Už by chcela mať rodinu, ale nejde mať deti s dieťaťom.

Nebezpečné city artmax film len 15. 5. 2019

Eszter sa strasti tínedžerského veku pokúša prekonať vo svete máng. Svojich rovesníkov sleduje s akýmsi nadhľadom, od nich je pre ňu omnoho dôležitejší zvýšený záujem, ktorý jej prejavuje jej profesor angličtiny. Keď učiteľ náhle opustí školu, s Eszter to vážne zamyká, stráca zem pod nohami.

Musí sa vnoriť do sveta svojich rovesníkov, vyrovnať sa so všetkými ich problémami, ako je márnomyseľnosť a rôzne citové výkyvy. Film „Nebezpečné city“ je prvým maďarským tínedžerským thrillerom o láske, ktorá sa stáva obeťou online stalkingu, plného vzrušujúceho napätia.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://www.cine-max.sk/.

Zdroj: CINEMAX BB, Foto: ilustračné