Bystričan Peter Pellegrini na čele kandidátky SMER-SD s novým logom aj volebným spotom

SPRÁVY
4 /

V nedeľu 1. decembra o polnoci uplynul termín na podávanie kandidátok politických strán a koalícií do parlamentných volieb, ktoré sa budú konať v sobotu 29. februára 2020.

Volebný líder Peter Pellegrini

Nás zaujal volebný  líder najsilnejšej parlamentnej strany SMER – SD, ktorým je Bystričan a súčasný predseda vlády Peter Pellegrini. Podľa neho Slovensko potrebuje pozitívnu a zodpovednú zmenu, ktorá všetkým zabezpečí lepší život:

„Tým starším, ktorým za mnoho vďačíme a ktorí stelesňujú pamäť nášho národa. Zmenu pre rodiny s deťmi i pre zamestnancov, ktorí sú krvou a hybnou silou našej krajiny. A potrebujeme nádej pre mladých, ktorí predstavujú našu budúcnosť. K takejto zodpovednej zmene vás všetkých pozývam.“

Jasné posolstvo pre voličov

V dva a pol minútovom volebnom spote vo filmovom štýle vystupuje Peter Pellegrini s novým logom Smeru – miesto ruže šíp mieriaci nahor s prívlastkom nový Smer.

Ďalej Pellegrini hovorí o zmenách pred tridsiatimi rokmi a upozorňuje, že Slovensko stojí pred zložitými časmi. Pripomína tureckého prezidenta, ktorý „hrozí Európe miliónmi utečencov“, brexitové problémy a možnú finančnú krízu.

Pri domácich hrozbách hovorí o rozdelenej spoločnosti po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej tvrdiac:

Deštruktívna opozícia a niektoré spolitizované médiá šíria výlučne negatívne správy.“

Vo volebnom spote sa Peter Pellegrini zameriava na seniorov, rodiny s deťmi, pracujúcich, mladých ľudí i deti. V závere ako predseda vlády pripomína sociálne balíčky, zdravotníctvo, spravodlivosť a ďalšie…