Reprezentačný ples Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB je zrušený!

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

ples titulka

Podľa aktuálnej správy z Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov bol reperezentačný ples z technických príčin zrušený.

V sobotu 10. februára 2018 o 18:30 hod. sa v Hoteli Lux uskutoční VI. reprezentačný ples Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov UMB. Záštitu nad podujatím prevzal minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Miroslav Lajčák.

Na plese sa tradične stretávajú pedagógovia, absolventi, študenti, priatelia fakulty i významné osobnosti z prostredia decíznej sféry a tretieho sektora v oblasti medzinárodných vzťahov a zahraničnej politiky. V príjemnom prostredí Hotela Lux je pripravený zaujímavý program plný spevu, hudby, tanca a dobrej zábavy.

Vystúpia umelci, ktorých tvorba a pôsobenie je späté s mestom Banská Bystrica – gitarový sólista Dávid Bílek, hudobná skupina MED, Univerzitný spevácky zbor Mladosť, tanečná škola K-dance a DJ Viktor Lešník. Večer bude moderovať Danka Kurtíková, redaktorka RTVS.

Súčasťou večera je samozrejme aj bohatá tombola so zaujímavými cenami.  Cena lístku je 50 € (študenti 40 €) a zahŕňa prípitok, trojchodovú večeru, polnočný bufet a kvalitné slovenské víno. Veríme, že tento ročník bude dôstojným pokračovaním minulých ročníkov, ktoré medzi zúčastnenými zaznamenali veľký úspech.

Aj tento rok bude finančný výťažok zo VI. reprezentačného plesu použitý na podporu stáží študentov FPVaMV UMB na vybranom Veľvyslanectve Slovenskej republiky.

Bližšie informácie o tomto podujatí nájdete na web stránke fakulty http://www.fpvmv.umb.sk/ alebo fakultnom Facebooku http://www.facebook.com/fpvamv.

plagat ples fmvapv umb

Zdroj: FPVaMV UMB, Foto: ilust.