Ministry of FUN – CAFE & ROOF BAR opäť otvorený!

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

Od 3. Júla 2019 počas letných mesiacov je v Europa Shopping Center opäť otvorená sezónna kaviareň Ministry of FUN – CAFE & ROOF BAR na terase Ministry of FUN. Nachádza sa na strešnom parkovisku shopping centra, hneď vedľa klubu Ministry of FUN.

Kaviareň má osobitný vstup priamo zo strešného parkoviska, kde je možnosť bezplatného 3 -hodinového parkovania, ktoré môžete využiť počas návštevy kaviarne. Terasa ponúka príjemné ratanové sedenie, doplnené zeleňou s výhľadom na Europa Shopping Center, pri ktorom môžete ochutnať výborné domáce limonády, domace ľadové čaje a miešané nápoje.  NOVINKOU na letnej terase budú aj vodné fajky NANOSMOKE  CUBE s rôznymi príchuťami tabakov, ktoré si môžete v spoločnosti priateľov vychutnať počas všetkých dní.

Súčasťou terasy je krytá časť, v ktorej si môžete vychutnať lahodnú kávu Bazzara, aj v prípade nepriaznivého počasia. Kaviareň Ministry of FUN – CAFE & ROOF BAR je otvorená od pondelka do štvrtka od 14:00 do 23:30 hod.

Každú stredu sa môžete tešiť na akciu Chill Beats, kde Vám od 19:00 do 23:30 hod. bude naživo hrať vždy jeden z rezidentov klubu Ministry of FUN.

Autor: (dem), Foto: ilustračné