E- shop: Horúca novinka z regiónu Horehronie

Z regiónu
0 /

Zabudli alebo nestihli ste kúpiť suvenír počas dovolenky na Horehroní? Alebo sa Vám niečo zapáčili či zachutilo? Žiadny problém, pretože pre Vás spúšťajú novinku vo forme e-shopu s regionálnymi produktmi, suvenírmi a mnohým ďalším.

Určite sa každému už stalo, že si priniesol niečo z dovolenky a zaujalo to jeho okolie, ale bohužiaľ už sa nevedel k tomu dostať. A aj preto OOCR Región Horehronie dúfa, že návštevníci ale i domáci uvítajú možnosť zakúpiť si produkty z Horehronia on-line.

Od pondelka 10. augusta sa spúšťa prvý a svojho druhu jedinečný internetový obchod plný regionálnych produktov a suvenírov nielen z Brezna, ale i z celého Horehronia. Na  prehľadnom webe návštevníci nájdu všetky tovary najmä z informačných centier Brezno a Horehronie na Bystrej.

Hlavnou ideou založenia obchodu bola možnosť nákupu regionálnych produktov z Horehronia v rámci celého Slovenska ale i Českej republiky. Priviesť do povedomia držiteľov Regionálnej značky Horehronie a spropagovať ich aj takýmto netradičným spôsobom.

Sortiment obchodu je rôzny, nachádzajú sa v ňom umelecké, remeselné, konzumné, upomienkové predmety ako napríklad drevených anjelikov, keramické náušnice či pečivo z Horehronia.

„Náš obchod nájdete na webovej adrese www.eshop.horehronie.sk, ktorý je spracovaný tak aby sa v ňom návštevníci vedeli ľahko orientovať a bez problémov a komplikácií zhotoviť objednávku.. Poskytujeme formu doručenia poštou a osobným odberom v našich informačných centrách, kde je možná aj platba kartou.“

hovorí Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR.

Nakupujúci nájdu na e-shope vždy len reálne fotky produktov, žiadne ilustračné. Obchod bude neustále dopĺňaný novým tovarom od rôznych výrobcov a samozrejme nebudú chýbať ani zľavy pre držiteľov Horehronie card.

Na Horehroní sa tešia na Vašu návštevu e-shopu a veria, že Vás svojím spôsobom zaujme na objednáte si kúsok Horehronia priamo k Vám domov.

Zdroj: OOCR Región Horehronie , Foto: ilustračné