Tradičné Jesenné výmenné stretnutie s burzou náhradných dielov bude 13. októbra 2019

SPRÁVY
0 /

Tak ako vždy o tomto čase aj tento rok sa pre záujemcov o náhradné diely do svojich motorových veteránov uskutoční Jesenné výmenné stretnutie. Bude v nedeľu 13. októbra 2019 od 6:00 – 13:00 hod.

Veterán klub Banská Bystrica a Združenie zberateľov historických vozidiel SR  pozývajú všetkých priaznivcov auto – moto veteránov do areálu SAD BB na Partizánskej ceste 97. Tu si budú môcť zaobstarať náhradné diely a  prehliadnuť múzeum motocyklov.

„Asi každý z nás má nejakého koníčka alebo hobby a veľmi dobre vie, aké je dôležité a príjemné podeliť sa o svoje problémy a úspechy s ľuďmi pôsobiacimi v rovnakom odvetví. Užitočnou akciou pre majiteľov veteránov je aj naše tradičné jesenné stretnutie s výmennou burzou,“

hovorí predseda  Veterán klubu v Banskej Bystrici Ivan Dedina.

„Tešíme sa, keď nás v priestoroch Veterán klubu navštívia fanúšikovia auto – moto veteránov. Okrem výmennej burzy sme pre nich pripravili aj prehliadku nášho múzea veteránov určené pre malých i veľkých priaznivcov motorizmu,“

dodáva podpredseda klubu Mgr. Jozef Malatinec.

Ak ste alebo nie ste majiteľom automobilového či motocyklového veterána alebo sa Vám páčia značky starých strojov, namierte si to v nedeľu 13. októbra od rána do kráľovstva bystrického Veterán klubu na Partizánskej  ceste 97 a spojte dobré s užitočným.  Viac informácií nájdete na http://www.vkbb.webnode.sk/.

Autor: (dem) , Foto: ilustračné