ASKO – NÁBYTOK otvára v sobotu novú predajňu v Banskej Bystrici

SPRÁVY
3 /

Jedna z najväčších nábytkárskych spoločností, ktorou je ASKO – NÁBYTOK, začala minulý rok s výstavbou novej pobočky v časti Radvaň Park v Banskej Bystrici. Momentálne pracuje na finalizácii predajne, ktorú slávnostne otvorí už v sobotu 29. júna. V tento deň bude pre zákazníkov pripravený zaujímavý sprievodný program, ale aj skvelé zľavy a darčeky k výhodným nákupom.

Výstavba novej predajne, ktorú spoločnosť ASKO – NÁBYTOK avizovala už minulý rok, sa chýli ku koncu. V predajni aktuálne prebieha finalizácia prác.

Dvere jubilejnej dvadsiatej predajne spoločnosti ASKO – NÁBYTOK na Slovensku a v Čechách sa slávnostne otvoria už v sobotu 29. júna o deviatej hodine. Jej otvorenie bude spojené s viacerými sprievodnými aktivitami a zákazníkov bude celým dňom sprevádzať moderátor. Pripravené bude chutné občerstvenie a príjemná hudba, na detičaká maľovanie na tvár a viaceré nafukovacie a zábavné atrakcie. Tešiť sa môžu aj na maskota – slona, s ktorým si budú môcť urobiť vtipné fotografie,“  

hovorí o banskobystrickej predajni Andrea Štěpánová, marketingová manažérka spoločnosti ASKO – NÁBYTOK.

Okrem sprievodného programu budú mať zákazníci možnosť využiť aj viaceré akcie a zľavy. Tie sú perfektnou príležitosťou najmä v prípade, ak momentálne zariaďujete dom alebo byt.

„Na prvých 250 zákazníkov čaká poukážka k nákupu v nominálnej hodnote 10 €. V kolese šťastia si však budú môcť vytočiť aj ďalšie výhody, medzi nimi aj 50 – percentnú zľavu na nákup nábytku, dopravu a montáž zdarma, zľavu na bytové doplnky či darček k nákupu. Okrem toho budú môcť využiť 50 % zľavu na plánované kuchyne, 0 % úrok na kuchyne a sedacie súpravy pri nákupe na splátky, či 20 % zľavu na bytové doplnky, koberce a svetlá,“

dopĺňa Štěpánová.

Navyše, ak sa zákazníkom na otvorení bystrickej predajne nepodarí zúčastniť osobne, budú mať možnosť zapojiť sa aspoň do súťaží o drobné produkty, ktoré budú prebiehať na sociálnych sieťach spoločnosti ASKO – NÁBYTOK.

S otvorením predajne však do Banskej Bystrice neprichádzajú nielen výhodné zľavy, ale aj široká ponuka nábytkárskych produktov, spotrebičov a prvotriedne služby.

,,Predajňa v Banskej Bystrici bude špecifická tým, že v nej zákazníci nájdu najväčšie kuchynské štúdio na území Slovenska a Čiech. Tomu bude prispôsobená nielen šírka sortimentu, ale aj kvalifikovaný personál, ktorý, okrem interného školiaceho systému prešli aj školeniami všetkých dodávateľov kuchynského zariadenia,“i

uzatvára Štěpánová.

Kuchynské štúdio vo výmere 662 m2 bude umiestnené na 1. poschodí predajne s celkovou rozlohou 6 000 m2.

Zdroj: Black Apple, Foto: ASKO-NÁBYTOK ilustračné