S Jeepom opäť v tráve na Belvederi

SPRÁVY
10 /

Koncom mája sme vo vašej obľúbenej rubrike „Parkujem ako pako“ uverejnili príspevok nášho čitateľa o Jeepe s bratislavskou ŠPZ, ktorý bol zaparkovaný na trávniku pred jedným z objektov na Belvederi. Zdá sa, že vodič alebo vodička tohto vozidla buď nečíta Bystricoviny alebo to niekomu zjavne robí dobre.

„Posielam vám foto na pokračovanie, ktoré sa týka arogantného parkovania majiteľa Jeepu na Belvederi,“

píše sa po týždni v novej mailovej správe nášho čitateľa s ďalšou priloženou fotografiou Jeepu zaparkovaného priečne na trávniku, kým ostatné autá parkujú pozdĺžne do oblúka na dlažbe. Podobne ako predtým.

Takže sme sa rozhodli zverejniť aj toto nezvyčajné parkovanie v tráve a už nás bude zaujímať, či majiteľ Jeepu sa konečne chytí za nos a začne mať rešpekt pred okolitou prírodou, ktorej súčasťou je i zelený trávnik, ale aj pred spoluobčanmi.

Možno by mu to mali dať nejakým vhodným spôsobom najavo ľudia, ktorí tu buď bývajú alebo pracujú v okolí. Na Beskydskej podobné parkovanie auta kolesom medzi kvetmi vyriešili obyvatelia dotknutej bytovky tak, že zavolali na mestskú políciu.

Navyše v tomto prípade sa už zrejme nejedná o náhodu, ale o opakovanú trúfalosť, pretože na okolí sa vždy nájde nejaké voľné miesto na parkovanie. No uvidíme, ako to napokon dopadne.

parking pred tyzdnom

Táto fotka sa pred krátkym časom umiestnila v našej rubrike Parkujem ako pako.

Autor: (tom), Foto: čitateľ