Smejko a Tanculienka v Banskej Bystrici s úplne novým predstavením

KULTÚRA
2 /

A je to tu! Úplne nové predstavenie s Huncúlikom, Smejkom a Tanculienkou s pesničkami z ich posledného filmu Poď von!   Smejko a Tanculienka vystúpia vo štvrtok 16. marca 2023 o  17:00 hod. v Aule SZU na Bernolákovej 8 v Banskej Bystrici.

Huncúlik doma sedí, nič nerobí a len vylihuje, pretože vonku prší a hrmia blesky. Prekvapia ho zamočení Smejko a Tanculienka a snažia sa ho zabaviť pesničkou Keď si šťastný.

Zahrajú sa aj hru Dvaja remeselníci. Zaspievajú si aj Žltú raketu. Rozdelia si spoločne Čokoládu. Nič však nepomáha.

Našťastie ale vyjde slniečko a všetci môžu ísť von. Prídu do čarovného parku, kde stretnú vlka na kolobežke, ktorý im zaspieva svoj smutný príbeh v pesničke Vlk a semafor.

Objavia Túlavé topánky a vydajú sa s nimi do sveta. Dobrodružstvo s lupičmi zažijú aj Na divokom západe. Zaspievajú si Poď von! Ale hlavne sú radi, že sú spolu a aj keby sa znovu rozpršalo, povedia si: Nič nás nezlomí. A možno zaspievajú aj nejaké staršie hity.

Nechajte sa prekvapiť a príďte na jedinečné pesničkové predstavenie Poď von! s Huncúlikom a Smejkom a Tanculienkou!

„Chrobáčikovia, tešíme sa na vás na koncerte,“

pozývajú bystrické deti na predstavenie vo štvrtok 16. marca 2023 o piatej Smejko a Tanculienka.

Predstavenie trvá približne 60 minút a je vhodné pre všetkých od 2 rokov. Lístky si môžete zakúpiť v predpredaji na https://www.ticketportal.sk/event/Smejko-a-Tanculienka-Pod-von?idp=71.

Zdroj: (tom) a Ticketportal , Foto: ilustračné