MFK Dukla robí nábor futbalistov a futbalistiek, pozýva aj na duel do Zvolena

ŠPORT
0 /

Mestská futbalová Dukla nezaháľala počas tohto týždňa. Okrem postupu hlavného mužstva mužov v Slovenskom pohári do štvrtého kola robil náš klub v pondelok a stredu nábor futbalistov a futbalistiek. Ten pokračuje aj počas nasledujúceho týždňa, ešte predtým odohrajú v sobotu muži vo Zvolene druholigový duel s Liptovským Mikulášom.

Nábory futbalistov a futbalistiek sa konajú v pondelok stredu17.00 hodine na ihrisku v Kremničke. Určené sú pre 4 až 8 ročné deti. Všetko prebieha pod vedením Filipa Sliačana a Tomáša Lysinu. Druhý menovaný šéftréner prípraviek MFK Dukla pre facebook nášho klubu povedal:

„Chcel by som pozvať všetkých šikovných chlapcov a dievčatá na futbalový tréning najbližší pondelok a potom aj stredu o sedemnástej hodine v Kremničke, kde zažijete kopec zábavy a naučíte sa niečo nové. Budú sa vám venovať profesionálni tréneri.“

Ešte predtým v sobotu 19. septembra privíta náš druholigový tím mužov vo Zvolene, kde má dočasný domovský stánok, súpera z Liptovského Mikuláša. Duel sa začína o 15.30 hodine a pozýva naň divákov stredopoliar Dukly Jozef Dolný i týmito slovami:

„Pozývam vás všetkých na sobotňajší duel do Zvolena, kde sa stretneme v zápase proti Liptovskému Mikulášu. Verím, že prídete na štadión v čo najväčšom počte a budete nás hnať celý čas za víťazstvom. Pevne verím, že v sobotu vyhráme a po skončení duelu sa budeme všetci spoločne radovať. Pome Dukla!“

Banskobystrická Dukla je v tabuľke druhej ligy na prvom mieste s 18-timi bodmi iba o skóre pred druhou Skalicou. Liptáci okupujú piatu priečku a na náš tím strácajú len tri body. Pôjde teda o atraktívny duel o špicu tabuľky.

Autor: (bl), Foto: MFK Dukla