Zvolenské Little Bali prichádza s novinkami – slávnostné otvorenie Bali Clubu

ZAUJÍMAVOSŤ
1 /

Bar s výhľadom na mesto, lahodné drinky a grilované špeciality rozhodne patria k sebe. V Little Bali vo Zvolene to vedia a preto si pre svojich hostí pripravili novinku – Bali Club. Ide o letnú terasu s výhľadom na mesto, kde zažijete nezabudnuteľnú atmosféru ako z indonézskeho ostrova, tentoraz v letnom šate.

Cítite sa ako na Bali

Projekt Little Bali vo Zvolene je jedinečný spojením Bali Bistra, balijských masáží, cvičením jogy, organizovaním rôznych eventov a Bali umenia. Je fúziou toho najlepšieho, čo tento indonézsky ostrov môže ponúknuť v slovenských podmienkach. Poslednom novinkou, ktorú pre svojich hostí prináša, je nová letná terasa s názvom Bali Club ktorú otvorili v týchto dňoch.

Bali Club nielen pre klubových hostí

V Bali Clube môžu návštevníci zažiť autentickú balijskú atmosféru priamo s výhľadom na mesto. Tento nový priestor prináša so sebou nielen jedinečný exotický dizajn, ale aj výnimočnú energiu a pohostinnosť, ktorá vás prenesie tisíce kilometrov ďaleko, priamo na tento slnečný ostrov.

„Je tu všetko skvelé – od ľudí, cez priestory až po energiu. Sme nesmierne šťastní, že môžeme byť súčasťou tohto projektu a vrelo odporúčame všetkým, aby nás navštívili. My tu určite budeme pravidelne,“

povedal jeden z hostí počas otváracej akcie.

Bali Club ponúka rozmanité nápoje a chutné jedlo, ktoré dodávajú zážitku autentický balijský nádych.

Musím veľmi pochváliť drinky a jedlo – všetko bolo veľmi chutné. Hlavne atmosféra je jedinečná, človek má naozaj pocit, že je v inom svete a nie v centre Zvolena. Atmosféra je tu skutočne úžasná,“

pridáva sa ďalšia spokojná návštevníčka.

Zrodenie nového života

Cieľom Bali Clubu je, aby si hostia mali možnosť užiť západ Slnka s letným drinkom v ruke, ktorý spolu s chutným jedlom, na ktoré sme už v Little Bali zvyknutí, zažili nezabudnuteľné chvíle plné pohody a radosti.

Július Polónyi

Július Polónyi

Otvorenie Bali Clubu má pre majiteľa Júliusa Polónyiho aj ďalší osobitný význam:

Je to pre mňa výnimočný deň, pretože sa mi narodil syn Tomáš. Je to určitá symbolika toho, že vzniklo niečo nové a úžasné – nielen v mojom živote, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí sem prídu.“

Bali Club je miesto, kde sa stretáva exotika s pohostinnosťou a kde každý návštevník môže prežiť nezabudnuteľné chvíle v jedinečnej atmosfére. Je to nové miesto na relax a stretnutia priamo v centre Zvolena.

Zdroj: Miroslava Moncoľová , Foto: Little Bali