Zápis do jazykových kurzov je v plnom prúde, využite letnú akciu!

PR
3 /

„Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom.” Určite každý jeden z nás počul túto frázu viac než raz. Tí, ktorí Vám ju povedali, mali úplnú pravdu.

Dnešná doba praje pripraveným a ak sa k nim chcete pripojiť aj Vy, teraz je ten správny čas. Najväčšia súkromná jazyková škola v Banskej Bystrici – UNIVERSA otvára aj od nového školského roka množstvo kurzov pre všetky vekové kategórie.

Pre tých, čo to ešte náhodou nepostrehli, UNIVERSA vznikla spojením a kompletným rebrandingom jazykovej školy RK Centrum Universa, ktorá začala pôsobiť v Banskej Bystrici ešte v roku 1991 a firmy IC – Centre. Spolu s touto zmenou prichádza aj s novinkami, ktoré nám priblížil majiteľ Ján Gréner:

„Spojením dvoch jazykových škôl chceme študentom priniesť ešte vyššiu kvalitu vzdelávania, na akú boli doteraz zvyknutí. Okrem toho sme spustili aj online nákup našich kurzov a nákup na splátky, čo sa v súčasnej situácii môže hodiť.”

Ak hľadáte profesionálne zázemie s 29 – ročnými skúsenosťami na trhu, najdlhší učebný čas (vyučuje sa až do polovice júna) a najlepší pomer ceny za vyučovaciu hodiny, zakúpte si svoj kurz ešte dnes aj online na www.universa.sk.

Nerozhodných určite poteší aj prebiehajúca letná akcia s 20 € zľavou na každý jazykový kurz, ktorá platí do 30. júna 2020.

Autor: (dem), Foto: ilustračné