Talkshow Také zo života a Adelou a Viktorom v Banskej Bystrici

KULTÚRA
0 /

V bystrickej Aule SZU na Bernolákovej 8 sa v piatok 29.marca 2019 o 19:00 hod. môžete zabaviť pri talkshow Také zo života s Adelou a Viktorom. Moderuje Mário Šmýkal.

Také zo života

Strčte svoj zvedavý nos do sveta osobností spoločenského a umeleckého života v spoločnosti zábavnej talkshow.  Charizmatický moderátor  Mário Šmýkal si posvieti kariéru aj súkromie tých, ktorí inšpirujú iných a posúvajú svoju profesiu vpred.

Čaká nás inšpiratívny večer plný zaujímavých a zábavných momentov, jednoducho Také zo života s Adelou Vinczeovou  a Viktorom Vinczem.

Adela a Viktor Vinczeovci

Moderátorka, ktorá dokázala ukradnúť šou. Aj takto by sme mohli hovoriť o Adele, ktorá prepísala históriu tohto povolania u nás. Vždy pohotová, zábavná a pripravená si získala srdcia mnohých divákov.

Úspechy na televíznych obrazovkách žne aj jej manžel Viktor, ktorý sa venuje prevažne spravodajstvu, i keď aj on okúsil zábavné šou. Dvojica, ktorá na Slovensku patrí medzi najprepieranejšie, Dvojica, ktorá na Slovensku patrí medzi najprepieranejšie sa najnovšie vrhla aj do divadelných vôd.

adela a viktor3

Mário Šmýkal

Je mladý novinár, ktorý v súčasnosti pôsobí ako reportér pre denník SME. Venuje sa publicistike a rozhovorom. V roku 2018 získal ocenenie Ligy za duševné zdravie za dlhodobý prínos v oblasti duševného zdravia. Predtým viedol projekt áno! online magazín, písal aj pre MY Hornonitrianske noviny, Čas.sk či Denníka N, bol editorom magazínu Pyré.

Organizuje vlastnú talkshow Také zo života. Za svoju prácu získal v roku 2018 ocenenie Ligy za duševné zdravie za dlhodobý prínos v oblasti duševného zdravia.

mario smykal

Zábavné podujatie sa uskutoční v piatok 29. marca 2019 o 19:00 hod.  v Aule SZU, Bernoláková 8 Banská Bystrica. Vstupenky: bit.ly/TakeZoZivota2903. FB event: https://www.facebook.com/events/2104156909672300/.

adela a viktor1

Zdroj: Stanka Obložinská, Foto: ilustračné