Rozlúčka s prázdninami 2019: Lina Mayer a pyromuzikálny ohňostroj

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

Koniec letných prázdnin 2019 je tu čo nevidieť, ale aj s dvojmesačným obdobím voľna sa môžu malí i veľkí Bystričania rozlúčiť hravo a s úsmevom.

V sobotu 31. augusta 2019 nás čaká tradičná Rozlúčka s prázdninami alebo Hurá do školy. Premiér a podpredseda strany SMER-SD Peter Pellegrini, primátor mesta Ján Nosko  a poslanci mestského zastupiteľstva v Banskej Bystrici za stranu SMER-SD, pozývajú všetkých Bystričanov o štvrtej  do Parku pod Pamätníkom SNP.

Už XXII. ročník zábavných hier a súťaží pre deti, tak ako po iné roky, sľubuje kopec zábavy a príjemnú rozlúčku s letnými prázdninami pred novým školským rokom, ktorý oficiálne začína v pondelok 2. septembra.

Rozlúčka s prázdninami začína od 16:00 hod. hrami, súťažami a atrakciami pre malých aj veľkých. O 18:00 hod. to bude spevácka súťaž Bystrická superstar.

Hudobno – speváckou hviezdou večera  o 20:00 hod. bude nepochybne speváčka, skladateľka a tanečníčka Lina Mayer so svojím bystrickým koncertom. Iba nedávno vydala svoj debutový album s názvom Lina Mayer, na ktorom sa nachádzajú takmer všetky jej doterajšie piesne, ich akustické verzie, ako aj niekoľko noviniek: So High, Take Me Home, Fear.

Vyvrcholením Rozlúčky s prázdninami, ako sa stalo dobrým zvykom, bude o 21:00 hod. atraktívny pyromuzikálny ohňostroj podfarbený dynamickou hudbou, ktorý každoročne priláka pod Pamätník SNP tisíce zvedavých návštevníkov.

Príďte sa pozrieť aj Vy, určite ani tentoraz neoľutujete. K dispozícii je aj chutné občerstvenie, sladké odmeny pre súťažiacich a more dobrej nálady.

Autor: (dem), Foto: Mirka Chabadová a ilustračné