Prekonala svoj doteraz najväčší strach a bláznivým zoskokom z lietadla pozýva na svoje prvé slovenské turné

KULTÚRA
0 /

Jana Krištof Lehotská, slovenská speváčka, skladateľka, textárka a muzikantka vydala dva štúdiové albumy „Sny a Dotyky slov“ a z pripravovaného tretieho albumu zverejnila zatiaľ dva single „Šťastena“ a „Verím“. Začiatkom marca sa vydáva na svoje prvé slovenské tour a navštívi aj Banskú Bystricu.

Speváčku Janu Krištof Lehotskú uvidíme aj v Banskej Bystrici

„Keď som Janke navrhol toto šialenstvo, mala veľký strach a obrovský rešpekt. Aj slzička občas vypadla a do poslednej chvíle som naozaj nevedel, či skutočne z lietadla vyskočí,“

hovorí gitarista a manažér Peter Dechet a dodáva:

„No jej túžba presvedčiť čo najviac  ľudí, aby prišli na prvé turné, aj keď o nej ešte nikdy nepočuli, bola väčšia. Po úspešnom pristátí na zemi strach z bláznivého zoskoku vystriedal nádherný pocit z nezabudnuteľného zážitku. Nedôvera a obavy pri prezeraní si pozvánky na turné speváčky, o ktorej som nikdy nepočul, otázky ako: Čo to bude za koncert? Kto to je? Čo to je? Prečo by som tam mal ísť?…  sú úplne pochopiteľné. No verím, že rovnako ako u Jankinho zoskoku, po návšteve nášho turné, obavy z nepoznaného vystrieda nádherný pocit z pekného zážitku a ostanú len krásne spomienky, ktoré vám už nikto nikdy nevezme.“

Jana Krištof Lehotská

Jana Krištof Lehotská

Jana Krištof Lehotská v roku 2023 absolvovala ako predkapela slovenské exkluzívne open air tour s legendou česko-slovenskej hudobnej scény pani Marii Rottrovou. I napriek tomu Jana otvorene priznáva, že je stále novou a pre väčšinu Slovenska nepoznanou slovenskou interpretkou.

Rozhodla sa i napriek tomu vyraziť na svoje prvé slovenské turné. Bláznivou pozvánkou, zoskokom z lietadla z výšky 3 000 metrov na padáku, z ktorého mala skutočne veľký strach, chce Jana poprosiť ľudí a zároveň ich inšpirovať, aby rovnako prekonali svoj strach, obavy a nedôveru z nepoznaného a prišli na niektorý z jej koncertov v rámci turné, kde sa navzájom zoznámia. Preto i celé turné nesie názov ZOZNÁMME SA TOUR.

Speváčka Jana Krištof Lehotská uvádza:

„Možno ste o mne doteraz ešte nepočuli. Možno nepoznáte žiadnu z mojich piesní.“ Týmito slovami Jana začína svoju pozvánku. „No verím, že radi objavujete niečo nové, niečo nepoznané. Preto vás pozývam na moje úplne prvé slovenské turné, kde vám na koncertoch odhalím kúsok seba. PRÍĎTE A ZOZNÁMME SA NAVZÁJOM. Vaša Jana.“

Turné sa uskutoční vo ôsmich slovenských mestách:

02.03.2024 BARDEJOV – Kino Žriedlo, Bardejovské Kúpele

08.03.2024 ŽARNOVICA – Dom kultúry

09.03.2024 NITRA – Music a Cafe

11.03.2024 LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Dom kultúry

15.03.2024 TURČIANSKE TEPLICE – Dom kultúry

16.03.2024 BRATISLAVA – KZP Zrkadlový háj

23.03.2024 BANSKÁ BYSTRICA – Aula SZU

27.03.2024 TRNAVA – Kino Hviezda

Na týchto koncertoch odohrá Jana 90 – minútový set svojich najlepších skladieb v špeciálnych akustických úpravách. Jana Krištof Lehotská sa vám predstaví nielen ako speváčka, ale aj ako klaviristka a okrem nej sa budete môcť zoznámiť aj so zvyškom jej kapely. Na akustických gitarách to bude Peter DechetJán Csövari, na perkusiách a cajone sa predstaví Anton Jurík a na bassgitare nový, najmladší člen kapely, výborný basgitarista Rado Mečár.

Turné vyvrcholí 13. apríla 2024 záverečným koncertom v Jankiných rodných Bojniciach, ktorý sa uskutoční v Kultúrnom centre. Tento koncert bude vyvrcholením turné s pridaním kompletných bicích, elektrických gitár a vokálnej sekcie výborných speváčok Zuzany Šťastnej a Idky Fábryovej. Na finálovom koncerte sa môžete tešiť aj na tanečné choreografie tanečníc zo štúdia Ala Dance pod vedením choreografky Aleny Domanikovej.

Prijmite pozvanie slovenskej interpretky, hudobníčky, skladateľky a textárky Jany Krištof Lehotskej na niektorý z jej koncertov v rámci prvého slovenského turné a príďte sa navzájom zoznámiť na jej ZOZNÁMME SA TOUR.

Vstupenky na turné si zakúpite v sieti GoOut.net https://goout.net/sk/zoznamme-sa-prosim-jana-kristof-lehotska/szimdvw/

Vstupenky na záverečný koncert v Bojniciach na: https://ticketware.eu/p/iFCW

Všetky informácie o turné na jednom mieste: https://www.janakristoflehotska.sk/aktualita/SK/106/0/ZOZNAMME-SA-TOUR-2024

Jana s kapelou ďakuje za pomoc a podporu partnerom turné: Brose Prievidza, Karton.sk, Fenix Security s.r.o., ROKO gips, s.r.o., Meridiana resort Bojnice, Zoskok.sk, Beta rádio a Rádio v Nitre.

Zo všetkých návštevníkov, ktorí si zakúpia lístok na koncert v ktoromkoľvek meste v rámci turné Jany Krištof Lehotskej ZOZNÁMME SA TOUR, vyžrebujú jedného z držiteľov lístka, ktorý bude môcť zažiť rovnaký zážitok ako Jana a získa TANDEMOVÝ ZOSKOK PADÁKOM Z 3 000 METROV ZADARMO.

Zároveň všetci ostatní, ktorí nevyhrajú, ale chceli by rovnako zažiť tento adrenalínový zoskok, zakúpením lístku na koncert získajú automaticky 10-percentnú zľavu pri objednávke zoskoku na stránkach www.zoskok.sk Stačí do poznámky ku objednávke pripísať číslo zakúpeného lístku na koncert.

Zdroj: Peter Dechet , Foto: ilustračné