Prázdninová ponuka úsmevných filmových noviniek v CINEMAX BB

Kino
0 /

Od štvrtka tohto týždňa môžu návštevníci bystrického multikina CINEMAX BB  postupe vidieť niekoľko zaujímavých filmových noviniek komediálneho  žánru.  My Vám ich predstavujeme aj s video ukážkami. Okrem toho sa hrajú filmy, ktoré mali premiéry minulý týždeň a o ktorých sme Vás tiež informovali.

BOURÁK  od 2. júla

Česká komédia, 110 minút. Ivanovi Trojanovi v komédii Ondřeja Trojana tečie do baráku aj do topánok.

Bourák je komédia zo súčasnosti – trochu čierna a trochu gangsterka, plná skvelej hudby a skvelých hercov. Striedajú sa v nej absurdné situácie s romantikou a rokenrolové vypaľováky so zamilovanými slaďákmi – v podaní najlepšej kapely, akú si dokážete predstaviť.

Režisér Ondřej Trojan a scenárista Petr Jarchovský opäť spojili svoje tvorivé sily, aby podobne ako v prípade legendárneho Občianskeho preukazu priniesli divákom nezabudnuteľný filmový zážitok.

Príbeh filmu sa točí okolo Kamily (Veronika Marková), ktorá má 18 a je úplne zúfalá. Žije v meste, kde zdochol pes, práve prišla o prácu a má plné zuby svojich nedospelých rodičov. Jej otec (Ivan Trojan), večný puberťák, kšeftuje s vrakmi áut a chodí trsať rock´n´roll s babenkou, čo vyzerá ako zo starého amerického katalógu na podprsenky (Alena Pajtinková).

Rezignovanú matku (Kristýna Boková) balí lokálny gangster (Jiří Macháček), ktorému padol biznis, pretože mesto zakázalo hracie automaty. Kamila sa však nevzdáva a rozhodne sa o svoju rodinu a svoje šťastie zabojovať. Len musí presvedčiť mamu, aby otcovi konečne pristrihla tie jeho vypelichané krídelká!

RAOUL TABURIN  Artmax film  utorok 7. júla o 18:10 hod.

Komédia, Francúzsko 90 minút.  Milá komédia zo slnkom zaliateho francúzskeho mestečka o vynikajúcom opravárovi bicyklov a jeho veľkom tajomstve podľa knihy Jeana-Jacquesa Sempého. Film je pôvabným príbehom o priateľstve, láske, dôvere i strachu z vlastnej slabosti a Sempého celoživotnej láske – cyklistike.

ZABUDNUTÝ PRINC  predpremiéra v nedeľu 5. júla o 17:50 hod.

Dobrodružná rodinná komédia, Francúzsko 102 minút. Režisér oscarovej snímky The Artist Michel Hazanavicius obsadil očarujúceho Omara Sy (Nedotknuteľní, Aj dvaja sú rodina) do ďalšej z nezabudnuteľných úloh. Tentoraz ho čakajú neobyčajné dobrodružstvá kúzelného detského sveta.

Všetko v Djibiho živote sa točí okolo jeho milovanej sedemročnej dcérky Sofie. Oddaný otec samoživiteľ nikdy nepríde neskoro na jej večernú rozprávku.

Každú noc, keď Sofie zaspáva, ju berie do „Rozprávkolandu“, vymysleného filmového štúdia, kde sa stávajú hlavnými hrdinami svetoznámych dobrodružných filmov, v ktorých má Djibi hlavnú úlohu princa Krasoňa.

O päť rokov neskôr sa zo Sofie pomaly stáva pubertiačka, príbehy jej otca ju už až tak neberú a Djibi je vo svojej roli vymenený. Pretože sa jeho postavenie v skutočnom svete i v „Rozprávkolande“ mení, Djibi musí vymyslieť, ako v živote svojej dcéry zostať dôležitou postavou.

Zmena programu vyhradená. Aktuálny program, novinky a obsah filmov nájdete vždy na adrese http://www.cine-max.sk/.

Zdroj: CINEMAX BB, Foto: ilustračné