Kúsok zdravia z nášho parku

ŠPORT
0 /

V utorok 18. februára na návštevníkov podujatia „Kúsok zdravia z nášho parku“ čaká jednoduchá trať pre orientačných bežcov. Pôjde o tretí ročník tejto športovej akcie v mestskom parku.

Počasie už veští skorší príchod jari, takže ak Vám chýba pohyb na zdravom vzduchu, „Kúsok zdravia z nášho parku“ je akcia pre Vás ako stvorená. Do  mestského parku  môžete prísť v utorok 18. februára 2020  od 15:00 do 18:00 hod. celé rodiny. Vstup  na podujatie je bezplatný.

„Akcia nemá žiadne obmedzenia z hľadiska  veku, povolania či kondície. Každý kto príde, si môže zabehnúť resp.  odkráčať trať,  ktorá bude len v areáli mestského parku. Pripravené sú dva varianty  orientačného behu – nájsť  všetky kontroly na trati podľa mapy v správnom poradí a bežecký labyirnt so zábavnou formou behania. Účastníci podujatia môžu na cvičenie využiť aj Fit cross arenu OZ Nw Faces.“ 

hovorí Igor Patráš jr. z klubu orientačného behu ŠK HADVEO.

Okrem pohybu na čerstvom vzduchu tak bude potrebné na trati aj trochu premýšľať, čo nikomu neuškodí, skôr naopak. Žiadne štartovné sa neplatí.

Autor: (dem), Foto: ilustračné