Hviezdy hudobnej scény 90-tych rokov už onedlho v Banskej Bystrici + súťaž o vstupenky

KULTÚRA
0 /

Banská Bystrica sa už o pár dní stane dejiskom najväčšej koncertnej a tanečnej párty s názvom 90s MONACObet SHOW. V piatok 24. novembra 2023 v Tipsport arene prichádza so šiestimi hudobnými legendami a s novinkou v podobe ďalšieho skvelého interpreta.

Ten nahradí jedného z pôvodne uvádzaných účinkujúcich so skladbami z neuveriteľne dynamických hudobných rokov. Párty hitov 90-tych rokov je prirodzeným pokračovaním show, ktorá uplynulú jeseň roztancovala tisíce hudobných nadšencov z celého Slovenska.

Banskobystrická Tipsport arena zažije celovečerný hudobný zážitok, ktorý už v piatok 24. novembra o 17:00 hod. otvorí populárny DJ rádia Vlna Peter Hurajt. Spolu s moderátorským duom Dominikou Dadíkovou a Martinom „Chynom“ Chynoranským účastníkom show naservírujú len tie najlepšie 90s MEGAMIXY ozvučené a osvetlené prvotriednou technikou od Ministry Rental Service.

Diváci sa tak môžu tešiť na strhujúci zvukový zážitok i svetlenú šou, ktorá bude doplnená celkovo piatimi veľkoplošnými LED obrazovkami s uhlopriečkami prevyšujúcimi 6 metrov! Fanúšikovia sa tak môžu spoľahnúť na najvyššiu kvalitu hudobného zážitku. O ten vizuálny sa okrem samotných interpretov postarajú aj sprevádzajúce profesionálne go-go tanečnice.

MASTERBOY & BEATRIX DELGADO

MASTERBOY & BEATRIX DELGADO

Úvodný dvojhodinový warm-up resp. Oldies Party Rádia Vlna vyvrcholí o 19:00 hod. vystúpením prvého z angažovaných interpretov. Na pódiu sa počas párty vystrieda šesť legiend 90-tych rokov, každý s vlastnou 35-minútovou show a to MASTERBOY & BEATRIX DELGADO, CULTURE BEAT, 2 BROTHERS ON THE 4th FLOOR, REDNEX, COLONIA a VERONA.

Headlinerom večera bude nemecké zoskupenie MASTERBOY& BEATRIX DELGADO so skladbami „FeeltheHeat of theNight“, „Generation of Love“ a „Land of Dreaming“, ktoré dosiahli vysoké pozície v hudobných rebríčkoch a stali sa večnou klasikou eurodance éry.

CULTURE BEAT

CULTURE BEAT

CULTURE BEAT však v ničom nezaostáva a jeho hity „Mr. Vain“, „Got to Get It“ a „Anything“ neraz trhali svetové hitparády.

Skupina 2 BROTHERS ON THE 4th FLOOR oživí pódium nahradením pôvodne plánovaného zoskupenia Captain Hollywood Project. Ich kultový hit „Dreams (Will Come Alive)“ obdržal zlaté ocenenia v roku 1994 a stále patrí medzi najobľúbenejšie skladby eurodance 90-tych rokov. Spolu s týmto hitom si fanúšikovia môžu užiť i ďalšie legendárne hity ako sú „Never Alone“ a „Let Me Be Free“.

2 BROTHERS ON THE 4th FLOOR

2 BROTHERS ON THE 4th FLOOR

Švédske electro-country zoskupenie REDNEX s novou slovenskou speváčkou Nikou Karch z Michaloviec dostane divákov do kolien nielen skladbou „Cotton Eye Joe“, ktorá sa stala celosvetovým fenoménom a dodnes je jednou z najznámejších a najrozpoznateľnejších tanečných skladieb, ale i s publikum burcujúcou energiou a im typickými choreografiami.

REDNEX

REDNEX

Znamenitú energiu divákom dopraje i chorvátske zoskupenie COLONIA, jedna z najúspešnejších skupín na Balkáne s hitmi ako „Oduzimaš mi dah“, či „Za tvoje snene oči“, pričom zastúpenie bude mať i Česká republika s hitmi „Nejsi sám“ či „Náhodou“ od legendárnej formácie VERONA.

COLONIA

COLONIA

Všetci títo umelci nám sľubujú dynamické vystúpenie plné hitov a hudobného talentu tak, aby bola 90s MONACObet SHOW nezabudnuteľným hudobným a tanečným zážitkom pre všetky generácie.

O technické a organizačné zabezpečenie podujatia sa postarajú lokálni profesionáli z BDM group. Tipsport arena počas podujatia zaistí účastníkom občerstvenie v podobe 14 barov, resp. bufetov, optimálne rozmiestnených v priestoroch arény.

VERONA.

VERONA.

Organizátorom podujatia je hokejový klub HC ’05 Banská Bystrica v spolupráci s agentúrou STARHOUSE. Generálnym partnerom podujatia je MONACObet, hlavným partnerom SAD Zvolen.

Posledné voľné vstupenky na podujatie nájdete v sieti Ticketportal.

Tipsport arena je multifunkčná hala v Banskej Bystrici, ktorá ponúka svojim návštevníkom okrem hokejových zážitkov aj ďalšie možnosti využitia, a to vďaka INN Wellness, športovej predajni CCM, prevádzke Top Brúsenie, Fanshopu domáceho hokejového tímu HC ´05 BANSKÁ BYSTRICA, či kompletne vynovenej reštaurácie Sportpub 05ka. Viac informácií na tipsportarena.sk.

Súťaž o vstupenky na 90s MONACObet SHOW

Vážení fanúšikovia populárnej hudby 90-tych rokov. Vstupenky na  koncert 90s MONACObet SHOW  24. novembra 2023 v banskobystrickej Tipsport arene  môžete získať aj v našej malej súťaži.

Do žrebovania o dve dvojice vstupeniek zaradíme všetkých, ktorí nám do nedeľnej polnoci 19. novembra  2023 zašlú na mail  consulting.toman@gmail.com správnu odpoveď na otázku:

„Kto bude headlinerom večera 90s MONACObet SHOW v Banskej Bystrici?

K odpovedi nezabudnite pripojiť svoju spätnú adresu s telefónom, aby sme Vám v prípade vylosovania mohli odovzdať výhru. Ďakujeme za porozumenie.

Zdroj: Essence communications  a (tom) , Foto: ilustračné