Aktuálne najúspešnejší slovenský muzikál Vyznanie uvidíme aj v meste pod Urpínom

KULTÚRA
0 /

Slovenský hit VYZNANIE, známy vďaka fenomenálnej interpretácii Mariky Gombitovej, ako aj ďalšie hity legendárneho Modusu s hudbou Janka Lehotského ožil na scéne v HIT MUZIKÁLI v réžii Jána Ďurovčíka. Už 14. júna 2024 o 18:30 hod. môžete tento muzikál vidieť v banskobystrickej Tipsport Aréne.

Po mega úspešných slovenských muzikáloch Ôsmy svetadiel, Čajočky, Atlantída, Voda a krv nad vodou alebo The Duchons pripravil autorský tím okolo Jána Ďurovčíka novú muzikálovú lahôdku.

Faktom je, že každá repríza muzikálu VYZNANIE je beznádejne vypredaná. Ide o najúspešnejšie hit-predstavenie z dielne Jána Ďurovčíka, ktorý sa už rokmi stal akousi značkou najvyššej umeleckej kvality.

Na Vyznaní sa však aktívne podieľal aj legendárny Janko Lehotský. No a aktuálne sa tento fenomén vydal na MEGA turné do takmer všetkých kútov Slovenska, pričom nevynechá ani Banskú Bystricu.

„Nečakal som, že turné, ktoré sme pripravili, bude až takéhoto veľkého rozmeru, no ľudia si to vyžiadali. Som nesmierne šťastný a dojatý a verím, že očakávanie fanúšikov naplníme. Vždy, keď pre záujem ľudí pridávame ďalšie a ďalšie predstavenia, cítim obrovskú pokoru a vďačnosť,“ 

hovorí Ján Ďurovčík.

Hity ako Úsmev, Dievčatá, Pozhasínané, Veľký sen mora „Mená lodí stratených“ uvidíte v nádhernom príbehu plnom vášne, humoru, napätia a lásky. Súčasne sa môžete tešiť na nové vychádzajúce hviezdy slovenského muzikálového neba.

Hrajú: Lenka Fecková/Natália Kóšová (Eva), Ján Slezák /René Štúr (Richard), Zuzana Vačková/Lenka Rakar (Omama), Roman Müller/Igor Šimeg (Eduard), Karolína Tkáčová/ Ester Handiaková (Tina) Kristína Vrecková/Lenka Fecková (Nina) a ďalší.

Dĺžka predstavenia je 160 minút vrátane pauzy. Lístky si môžete zakúpiť na https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/vyznanie-tour/ alebo https://www.ticketportal.sk/event/Vyznanie-Tour.

Zdroj: (tom) a ticketportal, Foto: HIT Vyznanie