Vlkanová privítala v sobotu 24.mája už po štvrtýkrát veteránov a ostatné motorky. Nešlo iba o klasický motozraz, ale o celodenné kultúrno-spoločenské stretnutie priaznivcov motoriek a automobilov rôznych značiek a ročníkov.
Na stretnutí ste mohli vidieť krásne exempláre historických motoriek a áut, o ktoré sa ich majitelia starajú s obrovskou láskou a zaujatím. Bolo to vidieť na každom veteránovi.
Organizátori aj tento rok pripravili pre návštevníkov zaujímavý program pre veľkých i malých. Bol spojený s rôznymi vedomostnými a zručnostnými súťažami. Samozrejme nechýbali skvelé hudobné vystúpenia, ani tombola s hodnotnými cenami.
Vystúpili skupiny Slovenská koruna, M.N.G, Bliss full age, Laura a její tygři a Queenmania. Pokiaľ ste náhodou neboli v sobotu vo Vlkanovej, môžete sa pokochať nádhernými veteránmi v našej fotogalérii.
Autor: (tom), Foto: Mirka Chabadová


















