Komunálne voľby: Gogola verzus Vážny!

TÉMA TÝŽDŇA
103 /

Baník a Haring sa vzdávajú a prenechávajú štafetu Gogolovi. V Banskej Bystrici sa tak odohrá súboj medzi Petrom Gogolom a Ľubomírom Vážnym.

vazny-gogolaNa dnešnej tlačovej besede sa stretli traja pravicoví kandidáti Peter Gogola, Martin Baník a Zdenko Haring, aby oznámili, že Martin Baník a Zdenko Haring sa vzdávajú kandidatúry na pozíciu primátora mesta v prospech nezávislého Petra Gogolu.

Pravicoví kandidáti naznačili, že v prieskumoch výrazne zaostávali za Ľubomírom Vážnym. „Preferencie pána Vážneho sú tak silné, že sa musíme spojiť“, povedal Martin baník, ktorého preferencie boli nízke aj napriek podpore vládnych strán SDKÚ – DS a SaS.

V Banskej Bystrici sa tak odohrá veľký súboj medzi Petrom Gogola a Ľubomírom Vážnym. Vážny v kampani operuje hlavne s významom rýchlostnej cesty a severného obchvatu mesta, ktoré sa začali masívne budovať počas jeho pôsobenia na poste ministra dopravy. Gogola, ktorý sa v prínose pre Bystricu zatiaľ nemá veľmi čím pochváliť vsádza na svoj silný životný príbeh a heslá o transparentnosti a srdcových záležitostiach. Výsledok volieb bude pravdepodobne veľmi tesný.

Viac informácií vám prinesieme o niekoľko hodín.

Zdroj: Bystricoviny.sk