OZ Pomáhame srdcom obdarovalo školákov, seniorov i zdravotne postihnutých

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

Banskobystrické občianske združenie Pomáhame srdcom pokračuje v pomoci tým, ktorí ju potrebujú. Okrem zbierok pre ľudí v núdzi či charitatívnych dražieb pre zdravotne postihnuté deti so známymi športovcami sú to aj konkrétne dary.

Tentoraz OZ Pomáhame srdcom obdarovalo užitočnými vecami ľudí, ktorým sa táto pomoc zíde. Predseda občianskeho združenia Anton Minárik pre náš portál uviedol:

„Práve sme úspešne dokončili charitatívnu dražbu  so strieborným olympijským medailistom – vodným slalomárom Jakubom Grigarom pre malého Tobiasa. Snažíme sa pomáhať malým i veľkým Bystričanom, ktorí to potrebujú a ktorým sa zídu užitočné veci pre ich život či prácu, aj darovaním notebookov, tabletov či televízorov.“

foto: Anton Minárik

foto: Anton Minárik

Našim seniorom dobre padne precvičovanie si pamäti. Preto občianske združenie do Komunitného centra Sásová darovalo  dva notebooky od spoločnosti Mu-Shu, spol. s r. o.

Seniorom v Domove dôchodcov a sociálnych služieb Senium v Banskej Bystrici spríjemní život televízor od Jaroslava Jakuša. Vyčariť dieťaťu úsmev na tvári je najväčšia radosť na svete.

foto: S Alexandrou Farkašovou

foto: S Alexandrou Farkašovou

Alexandra Farkašová sa veľmi potešila darovanému tabletu od spoločnosti Mu-Shu, spol. s r. o.

 

„Aj ten čo najviac pomáha si zaslúži pomôcť. Mirka Zvončeková pomáha nezištne od srdca. Sme radi, že sme ju mohli obdarovať notebookom,“.

dodáva Minárik.

foto: S Mirkou Zvončekovou

foto: S Mirkou Zvončekovou

To sú ďalšie aktivity OZ Pomáhame srdcom za uplynulé leto, ktoré si zaslúžia našu pozornosť. Členovia občianskeho združenia nezaháľajú ani po lete. Už pripravujú ďalšie akcie na pomoc ľuďom.

Najbližšie sa budeme venovať výsledkom charitatívnej dražby s Jakubom Grigarom.

foto: Dar pre Komunitné centrum Sásová

foto: Dar pre Komunitné centrum Sásová

Autor: (tom) , Foto: OZ Pomáhame srdcom