Na farmu Hiadlovských (nielen) za vínom v sobotu 8. júna 2024 do Slovenskej Ľupče + súťaž o lístky

ZAUJÍMAVOSŤ
2 /

Agentúra Hiadlovec event & cathering v spolupráci s rodinnou farmou Jozefa Hiadlovského, pre všetkých milovníkov vína, farmárskych špecialít a prírody aj tohto roku organizujú podujatie „Na farmu Hiadlovských (nielen) za vínom“. Uskutoční sa v sobotu 8. júna 2024 v Slovenskej Ľupči priamo na rodinnej farme. Pripravili sme pre vás aj súťaž o lístky na toto podujatie.

Na farmu Hiadlovských (nielen) za vínom

Hostiteľ Martin Hiadlovský pozýva na rodinnú farmu slovami: 

„Srdečne pozývame všetkých milovníkov dobrého jedla a skvelej zábavy na farmu Hiadlovských kde môžete ochutnať gurmánske špeciality, syr Hiadlovec a kvalitné víno z rodinných slovenských vinárstiev. Príďte si oddýchnuť v krásnom prostredí rodinnej farmy pri živej hudbe, chutnom jedle a skvelom vínku.“

Martin Hiadlovský

Martin Hiadlovský

Na farme sa od 9:00 – 12:00 budú podávať budú  Farmárske raňajky formou švédskych stolov. Vstupné je 9 eur dospelý, 4 eurá  deti od 3 do 15 rokov.

Festival remeselného vína sa koná od 12:00 – 21:00. Vstupné je 15 eur. Vstupenka okrem samotného vstupu obsahuje degustačný set s kapsičkou,  pohárom  a miskou  remeselného syra Hiadlovec.

Hudobný program

11:00 – 13:00  Dixie Chips, swingujte od obeda

13:45 – 16:00  Salón Spitz,  melodické popoludnie

16:45 – 19:00  Džipsís & Gádžos , rytmy, ktoré rozpohybujú každého

19:15 – 21:00 Jana Filová a HuMan Hills, skvelá hudba mnohých štýlov na večer

Video pozvánka:  https://fb.watch/snRTsNAb7j/

Objavte kúzlo vidieka a nechajte sa uniesť chuťami  remeselného vína a  syrov. Spoznajte príbehy, ktoré za každou fľašou stoja a užite si deň plný  tradičných pochúťok,  pohodovej hudby s priateľmi. Vo farmárskej predajni budete môcť ochutnať a kúpiť si chýrny syr Hiadlovec v rôznom štádiu zrenia.

Ochutnajte skvelé farmárske raňajky, absolvujte syrový workshop,  užite si farmárske súťaže a tradičný program pre detské ratolesti s hudobnými vystúpeniami pre dospelých. Na farme sa nadýchate atmosféry farmárskeho života, uvidíte živé zvieratá a chod každodenných povinností farmárov.

Novinkou bude tradičná  jednosmerná príjazdová komunikácia k farme a novoupravená jednosmerná cesta v dolnej časti farmy pri odchode. Nezáväzná rezervácia je na: https://forms.gle/LJ6U8mKG4RZN3vnN8.

Súťaž o dve dvojice lístkov na farmu Hiadlovských

Vážení milovníci chutných farmárskych špecialít, kvalitného vína a dobrej zábavy. Na podujatie „Na farmu Hiadlovských (nielen) za vínom“ v sobotu 8. júna 2024 v Slovenskej Ľupči môžete získať vstupenky v našej malej súťaži.

Do žrebovania o dve dvojice lístkov (na farmárske raňajky a vínny festival) zaradíme všetkých, ktorí nám do stredajšej polnoci 5.júna 2024 zašlú na mail  consulting.toman@gmail.com správnu odpoveď na otázku:

„Ako sa nazýva originálny syr, ktorý sa vyrába na Farme Hiadlovských?“

K odpovedi nezabudnite pripojiť svoju spätnú adresu s telefónom, aby sme Vám v prípade vylosovania mohli odovzdať výhru. Ďakujeme za porozumenie.

Autor: (tom), Foto: (tom) Farma Hiadlovských a ilustračné