V sobotu 23. septembra 2023 bude v Banskobystrickom pivovare tradičný Deň otvorených dverí

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

Spoločnosť Banskobystrický pivovar, a. s. otvorí v sobotu 23. septembra 2023 od 11:00 hod. brány svojho pivovaru pre všetkých svojich priaznivcov a širokú verejnosť. Milovníci, priatelia a fanúšikovia výnimočného slovenského piva URPINER tak môžu nielen spoznať históriu výroby piva v Banskej Bystrici, ale aj nazrieť do zákulisia pivovaru a zoznámiť sa s celým procesom výroby najoceňovanejšieho slovenského piva.

Na pódiu sa v rámci hudobného programu predstavia populárni umelci a skupiny: LUKÁŠ ADAMEC, DUCHOŇOVCI, VODOPÁD a folklórny súbor URPÍN. Okrem obľúbených exkurzií vo výrobných priestoroch pivovaru čaká milovníkov piva URPINER aj množstvo ďalších sprievodných atrakcií ako sú ukážky prác hasičov, zboru väzenskej a justičnej stráže, autogramiáda hokejistov HC´05 Banská Bystrica, zberatelia pivných suvenírov a ďalšie zaujímavé aktivity.

Lukáš Adamec

Lukáš Adamec

Na svoje si určite prídu všetky vekové kategórie. Pre dospelých sú pripravené tiež obľúbené súťaže v pití piva na čas a v držaní krígľa, pre deti zas maľovanie na tvár, sokoliari či rôzne súťaže.

Samozrejme, na podujatí nebude chýbať bohaté občerstvenie a jedinečné osvieženie v podobe výnimočného zlatistého moku – piva URPINER. Pivo sa bude čapovať priamo z pivovaru a okrem obľúbených klasických pív si tento rok môžu návštevníci pochutnať aj na čapovaných novinkách – svetlom výčapnom ležiaku Urpín 93 a unikátnej ochutenej desiatke Urpiner Juniper.

Fanúšikovia URPINERu si budú môcť zakúpiť aj rôzne pivné prezenty a darčekové predmety. Vstup na podujatie Deň otvorených dverí Banskobystrického pivovaru je ZADARMO.

Len v tento deň sa bude pivo URPINER predávať za výnimočne priaznivé ceny: klasická 10ka za 0,90 € / 0,5 l, prémiová 12-ka za 1,30 € / 0,5 l a špeciály za 1,50 € / 0,5 l. Milovníci výnimočného slovenského piva URPINER, skvelej nálady a pravej  pivnej pohody sa skutočne majú na čo tešiť.

Príďte v sobotu 23. septembra 2023 do areálu Banskobystrického pivovaru na Sládkovičovej 37, od 11:00 – 18:00 hod. tu bude veselo.

Zdroj: Banskobystrický pivovar, Foto: ilustračné