Tradičné Jesenné výmenné stretnutie s burzou náhradných dielov bude 18. septembra 2022

SPRÁVY
0 /

Tak ako vždy o tomto čase aj tento rok sa pre záujemcov o náhradné diely do svojich motorových veteránov uskutoční Jesenné výmenné stretnutie. Bude v nedeľu 18. septembra 2022 od 6:00 – 12:00 hod.

Veterán klub Banská Bystrica a Združenie zberateľov historických vozidiel SR  pozývajú všetkých priaznivcov auto – moto veteránov do areálu SAD BB na Partizánskej ceste 97. Tu si budú môcť zaobstarať náhradné diely a rôzne doplnky.

„Asi každý z nás má nejakého koníčka alebo hobby a veľmi dobre vie, aké je dôležité a príjemné podeliť sa o svoje problémy a úspechy s ľuďmi pôsobiacimi v rovnakom odvetví. Užitočnou akciou pre majiteľov veteránov je aj naše tradičné jesenné stretnutie s výmennou burzou,“

hovorí predseda  Veterán klubu v Banskej Bystrici Ivan Dedina.

„Tešíme sa, keď nás v priestoroch Veterán klubu navštívia fanúšikovia auto – moto veteránov. Myslím, že takéto stretnutie prospeje každému milovníkovi starších strojov a mnohí tu nájdu to, čo hľadajú,“

dodáva podpredseda klubu Mgr. Jozef Malatinec.

Ak ste alebo nie ste majiteľom automobilového či motocyklového veterána alebo sa Vám páčia značky starých strojov, namierte si to v nedeľu 18. septembra od rána do kráľovstva bystrického Veterán klubu na Partizánskej  ceste 97 a spojte dobré s užitočným.

Viac informácií nájdete na http://www.vkbb.webnode.sk/.

Autor: (tom) , Foto: Branislav Miadok