V sobotu začínajú v BASELINE SPORT ARENA Halové majstrovstvá SR dorastencov v tenise

ŠPORT
0 /

Fanúšikovia bieleho športu už vedia, že najprestížnejšie zimné podujatie  v Banskej Bystrici otvára svoje brány už tento víkend. Od 9. do 12. februára sa v BASELINE SPORT ARENA uskutočnia Halové majstrovstvá Slovenska dorastencov v tenise.

Všetci tak budeme mať možnosť vidieť na vlastné oči nielen skvelý tenis, ale aj najväčšie mladé talenty tohto športu, budúcich nástupcov  dnešných tenisových reprezentantov.

Halové majstrovstvá Slovenska dorastencov

Turnaja sa zúčastní 32 najlepších hráčov dorasteneckej kategórie.  Azda najväčším lákadlom bude účasť slovenskej jednotky Jánosa Feketeho z TC Empire Trnava a dvojky Jakuba Kaťucha z TK Mladosť Košice. Obaja sú zároveň aj najväčšími favoritmi na zisk cennej trofeje a titul majstra Slovenska.

janos fekete

Z domácich hráčov TC BASELINE Banská Bystrica sa predstaví dvojica Matej  Muranský a Maxim Novák, ktorým budeme samozrejme držať palce, aby  dosiahli čo najlepšie umiestnenie.

matej muransky s trenerom

„No a ako to napokon dopadne? To budeme vedieť až v utorok 12. februára, kedy sa odohrajú finálové zápasy dvojhier aj štvorhier. Príďte sa aj so svojimi deťmi pozrieť na skvelý špičkový tenis mladých hráčov. Možno sa im  natoľko zapáči, že sa pre nich stane v budúcnosti športom číslo jeden,“

pozýva do BASELINE SPORT ARENA podpredseda TC BASELINE Banská Bystrica Martin Labaš.

baseline sport arena
Zľava: tréner Marek Novák, Matej Muranský, Maxim Novák a  spoluhráč zo súťaže družstiev Adam Šimák

Autor: (dem), Foto: ilustračné