Pri Kauflande oproti železničnej stanici

PARKUJEM AKO PAKO
4 /

Do redakcie sme dostali ďalší príspevok nášho čitateľa v rámci obľúbenej rubriky „Parkujem ako pako“. Tentoraz sa jedná o chodník pri Kauflande oproti železničnej stanici.

„Takto parkujúce auto som našiel pri Kauflande pri železničnej stanici. Nepovedal by som ani slovo, keby neboli vyššie voľné miesta a keby išlo o priestor, kde je núdza o miesta na parkovanie. Ale egoizmus a zrejme potreba zviditeľnenia sa dohnala toto indivíduum k tomuto činu,“

napísal náš čitateľ rozhorčene a priložil k tomu aj fotografie z miesta činu.

Dávame mu za pravdu, pretože v okolí Kaufladndu sa vždy nájde dostatok parkovacích miest, pokiaľ sa nejedná o predvianočné či predveľkonočné nákupy. Nevieme, aký dôvod mal vodič tmavého Mercedesu k tomu, aby zaparkoval na mieste, kde sa neparkuje, čiastočne na ceste i na chodníku.

Obzvlášť keď v týchto miestach pomerne často hliadkuje dopravná polícia a meria rýchlosť na I/66, ale kontroluje aj iné dopravné priestupky na vedľajšej komunikácii.

Tentoraz vodič Mercedesu zrejme unikol pozornosti polície, ale nie bystrému oku nášho čitateľa, za čo mu touto cestou ďakujme.

Autor: (tom), Foto: čitateľ