Pod vianočný stromček môžete darovať aj lístky na Vínšpacírku 2020

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

Milovníci dobrého vína už majú kalendár budúcoročných vinárskych podujatí dôkladne zmapovaný. Chýbať určite nemôžu ani na siedmom ročníku obľúbenej Vínšpacírky, ktorá sa bude konať 25. apríla 2020. Lístky za predpredajové ceny sú už v predaji. Pre veľký záujem pripravili organizátori aj darčekové poukazy, ich počet je však limitovaný.

To, že si Vínšpacírka za 6 rokov svojho pôsobenia vybudovala stabilné miesto v srdciach a kalendároch návštevníkov i vinárov dokazujú každoročne stúpajúce čísla návštevnosti a vypredané podujatie. Záujem o najkratšiu ale najbohatšiu siedmu vínnu cestu v meste pod Urpínom potvrdzujú organizátori aj tentoraz.

Keďže vieme, že mnohí naši pravidelní návštevníci sa už nevedia dočkať, kedy si budú môcť zakúpiť lístok na Vínšpacírku pre seba či svojich blízkych, predpredaj lístkov za zvýhodnenú cenu sme už spustili,“

hovorí Martin Repaský, predseda Cechu hostinských.

Predpredajové lístky za 20 € je možné zakúpiť na stránke https://vinspacirka.sk/. Neskôr sa ich cena zvýši na 25 €.

Čoraz častejšie sme sa stretávali s prosbou, že by ľudia chceli lístok na Vínšpacírku niekomu darovať pod stromček alebo k sviatku. V priebehu decembra bude preto možné zakúpiť darčekové poukazy za rovnakú cenu 20 €, ktoré budú záujemcom k dispozícii hneď v dvoch prevádzkach Cechu hostinských, U Kemov a U Fuggera.Tie si následne obdarovaní priamo na podujatí vymenia za lístok s bobuľami a štartovací vínny set,“

dodáva Martin Turčan, mestský poslanec a člen organizačného výboru. Organizátori zároveň odporúčajú neodkladať nákup lístkov či darčekových poukazov na poslednú chvíľu. Ich počet je totiž limitovaný.

Veríme, že sedmička bude šťastnou a prinesie opäť príjemné počasie. Návštevníci sa už tradične môžu tešiť na bohatý sprievodný program s jedinečnou atmosférou v príjemnom spojení s melódiami Jazz festivalu.

Chýbať samozrejme nebude ani oceňovanie významnej vinárskej osobnosti či udeľovanie známky kvality Bystrický anjel dvom mimoriadnym vínam z Banskobystrického kraja.

Zdroj: Black Apple, Foto: ilustračné