Open Semester Game: Spojenie hokeja, hudby a zábavy na Valentína v Tipsport aréne a Ministry of Fun

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

Pripravte sa na neuveriteľný športový zážitok sprevádzaný hudobnou show, pretože UMB Hockey team Banská Bystrica hostí Gladiátorov s Trenčína v hokejovom zápase, ktorý v stredu 14. februára 2024 o 18:00 hod. v Tipsport aréne neformálne otvorí letný semester na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici (UMB).

Tento unikátny športový a spoločenský event prinesie fanúšikom príležitosť sledovať náročný hokejový súboj medzi domácim tímom UMB a hosťujúcim tímom z Gladiators Trenčín. Okrem vášnivého hokejového diania môžu návštevníci očakávať aj dynamickú hudobnú show od DJ ANNDY-ho, ktorý bude prezentovať svoje umenie priamo na štadióne.

Počas prestávok sa návštevníci môžu zapojiť do rôznych súťaží so šancou vyhrať atraktívne ceny od našich partnerov. Pripravte sa na vzrušujúce momenty a možnosť získať niečo špeciálne!

Po skončení zápasu sa zábava presunie do Ministry of Fun, kde sa bude pokračovať v atmosfére skvelej hudby, tentoraz pod taktovkou už dvojice a to DJ ANNDY & DJ TRIPLE P.

Podujatie je prioritne určené študentom Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici,  ale aj všetkým vášnivým fanúšikom hokeja, s ktorými UMB spoločne oslávi začiatok letného semestra.

Open Semester Game, podujatie ktoré pripravuje Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici s UMB Hockey team a v spolupráci s jednotlivými fakultami,  je už druhé podujatie tejto povahy a inšpiruje nás k tomu, aby sa Open Semester Game stala udalosťou, ktorá bude otvárať každý  akademický rok a semester vo veľkom štýle.

Pre viac informácií a lístky navštívte webovú stránku www.umb.sk a sledujte sociálne siete.

A takto to vyzeralo na Open Semester Day UMB vlani:

Zdroj: Dana Straková , Foto: UMB