Najnovšie trendy v nábytku, náradí a záhradného vybavenia v TWD aj s Nasťou Kuzminovou

Výstava
0 /

Banskobystrická spoločnosť twd SK pozýva do svojho sídla v Priemyselnom parku Šalková. V piatok 17. mája 2019 od 9:00 – 17:00 hod. tu bude veľká výstava s prezentáciou noviniek a najnovších trendov vo výrobe nábytku, na svoje si prídu aj záhradkári.

Špeciálnym bodom programu bude autogramiáda našej skvelej biatlonistky Nasti Kuzminovej, ktorú podporuje TWD. Návštevníkom bude k dispozícii od 16:00 hod.

Obchodný riaditeľ twd SK Igor Patráš jr. pre náš portál k samotnej výstave uviedol:

„Na piatok 17. mája 2019 od deviatej pripravujeme pre širokú verejnosť výstavu spojenú s prezentáciou svetových značiek. Záujemcovia sa dozvedia priamo od odborníkov ako by mal vyzerať funkčný a kvalitný nábytok. Budú si môcť vyskúšať rôzne elektronáradie, náradie a ďalšie výrobky z našej predajne. Okrem akciových cien bude v tento deň platiť 10 – percentná zľava na zakúpené produkty. No a samozrejme na takejto akcii twd SK nemôže chýbať naša úspešná biatlonistka Nasťa Kuzminová. Týmto by sme k nám radi pozvali všetkých domácich kutilov, remeselníkov a zákazníkov, ktorí hľadajú široký sortiment a odborný predaj na jednom mieste.

Návštevníci nájdu v predajni TWD viac ako 10 tisíc položiek pre dielňu a domácnosť, domácich kutilov, výrobcov nábytku a okien. Témami prezentácií budú.

BLUM: Legrabox a jeho možnosti

HÄFELE: Technické vychytávky v nábytku

PFLEIDERER: Primeboard, lesk a mat

FESTOOL: Bluetooth v náradí festool

DEN BRAVEN: Tmelenie v nábytku

STIHL: Jar v záhrade

ADLER: Renovácia náterov nábytku a okien.

Banskobystrická rodinná firma twd SK, s. r. o. vlani v októbri otvorila  v Priemyselnom parku Šalková nový výrobno – obchodný areál, kde poskytuje kompletný servis a podporu svojim zákazníkom nielen z Banskej Bystrice, ale v rámci celého Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska. Pôvodná predajňa v Kremničke zostala, pretože je medzi zákazníkmi obľúbená, mnohí si však nájdu cestu aj do nového areálu.

Na celkovej výmere pozemku 20.000 m2 sa v prednej časti sa nachádza obchod, showroom, kancelárie a sklady. V ďalšej časti je výroba. V nových priestoroch došlo k rozšíreniu ponúkaného sortimentu pre domácnosť, ale aj samotných služieb v rámci spracovania nábytkových dielcov.

Autor: (tom), Foto: ilustračné