Júlový šport v Banskej Bystrici a okolí

ŠPORT
0 /

Aj v období letných prázdnin a dovoleniek môžete v meste pod Urpínom a okolí prísť na chuť športu. Prinášame Vám prehľad najzaujímavejších športových akcií v prvej polovici júla.

Letná joga v Mestskom parku pre všetkých

V stredu 3. júla 2019  o 18:00 hod. sa v Mestskom parku pod vedením Daniely Lászlovej uskutoční úvodné podujatie Letná joga v Mestskom parku pre všetkých. Banskobystrické občianske združenie, komorné štúdio Tvoja Joga, organizuje pravidelné lekcie pre začiatočníkov i pokročilých.

Jeho cieľom je vytvoriť príjemné a priateľské miesto v meste pod Urpínom, kde sa navzájom budú stretávať ľudia, nezávisle od skúseností a veku, aby si zacvičili jogu celým srdcom a venovali pozornosť sami sebe. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie neuskutoční.

Parkour Meeting Banská Bystrica 2019

V dňoch 4. – 7. júla  2019 (štvrtok – nedeľa) sa v Športovej hale SŠŠ a v Parku pod Pamätníkom SNP koná 9. ročník najväčšieho medzinárodného stretnutia parkouristov a freerunerov na Slovensku. Slávnostné otvorenie je vo štvrtok 4. júla o 18:00 hod. v Športovej hale Strednej športovej školy (bývalé Športové gymnázium).

Prechod SNP Nízkymi Tatrami

V dňoch 7. – 13. júla 2019 (nedeľa – sobota)  sa uskutoční 55. ročník tradičného turistického prechodu cesty SNP hrebeňom Nízkych Tatier z Telgártu do Španej Doliny s medzinárodnou účasťou.

Florbalový kemp Fair Play Sports

V dňoch 8. – 12. júla 2019 (pondelok – piatok)  od 10:00 hod.  bude v telocvični KTVŠ FF UMB, Tajovského 40 Florbalový kemp pre začiatočníkov a pokročilých. 

Joga v Mestskom parku

Ďalšiu stredu 10. júla  2019 o 18:00 hod. Daniela Lászlová v Mestskom parku odštartuje druhú Letnú jogu pre všetkých, ktorá sa bude konať len v prípade priaznivého počasia.

Zdroj: Mesto BB, Foto: ilustračné