Jedinečné workshopy pre všetkých nadšencov jogy v Banskej Bystrici začínajú už túto sobotu

ZAUJÍMAVOSŤ
0 /

O tom, že joga sa stala absolútnym fenoménom súčasnosti niet pochýb. Pre niekoho je to stav mysle, pre iných zas skvelá príležitosť dať si poriadne do tela – v joge si skrátka každý vyberie to, čo mu sedí. Touto myšlienkou sa riadi aj bystrické Loca Studio, ktoré pre svojich vyznávačov pripravilo na konci mája pestrý program.

Už túto sobotu 21. mája 2022 čaká na všetkých nadšencov pohybu skvelá hodina pod taktovkou jogínky Adriany Zemkovej.

Adriana Zemková

Adriana Zemková

,,Lekciu štartujeme už o 10:00 hod. Pre všetkých, ktorým nevadí si ráno privstať, je okrem hodinovej lekcie jogy pripravené aj jedinečné obedové menu. Keďže sa akcia koná pod holým nebom –  v záhrade podniku Regal Burger, ktorý sa presťahoval do nových priestorov na Lazovnej ulici, rozhodli sme sa túto spoluprácu využiť a pripraviť pre všetkých zúčastnených aj niečo navyše. Ide o menu pripravené špeciálne pre našich jogínov a jogínky,“

približuje akciu Adriana Zemková, ktorá okrem chutného zážitku sľubuje aj jedinečný zážitok a kopu zábavy.

Záhrada Regal Burger

Záhrada Regal Burger

Špeciálne menu si budete môcť vychutnať aj vy, a to v priestoroch niekdajšej prevádzky reštaurácie Zlatý Dukát na Lazovnej 38.

Lekcia jogy ,,zdravý chrbát“ je pre všetkých zúčastnených zadarmo a v záhradnom priestore podniku Regal Burger sa bude opakovať počas letných mesiacov. Aj úplný záver mesiaca bude patriť tým, ktorí chcú prehlbovať svoje vedomosti a vybudovať si pevný základ pre svoje praktické jogové skúsenosti.

Sylvia Baslarová

Sylvia Baslarová

,,Podujatie Asana Lab je určené začiatočníkom i pokročilým študentom jogy, ktorí sa zaujímajú o správne prevedenie jednotlivých asán. Podujatím bude sprevádzať Linda Výbohová, ktorá nám tiež ukáže metódu párových inštrukcií,“

dopĺňa k podujatiu Sylvia Baslarová z Loca Studio.

Štúdio tiež avizuje prípravu niekoľkých letných noviniek, ktoré potešia veľkých i malých.  Rezervácie na obidve podujatia môžete učiniť na tomto linku.

Zdroj: Romana Dorotovičová, Foto: ilustračné