Cyklus letných besied pod holým nebom Príroda bez hraníc pokračuje v záhrade Tihányiovského kaštieľa

SPRÁVY
0 /

Stredoslovenské múzeum vás vo štvrtok 20. júna 2024 o 20:30 hod. pozýva do záhrady Tihányiovského kaštieľa na pokračovanie cyklu Príroda bez hraníc. Hosťom večera pod názvom „Zo zákulisia  relácie Rádiovíkend Rádia Slovensko“ bude Ladislav Eliaš.

Ak vás zaujíma, ako sa plánuje, chystá a vyrába relácia Rádiovíkend Rádia Slovensko, na tejto besede sa to určite dozviete. Ladislav Eliaš porozpráva o príprave relácie Rádiovíkend, o zážitkoch z nahrávania i o výbere tém do tejto relácie. Dozviete sa aj, aký je jeho príbeh nadšenca prírody.

Ladislav Eliaš prvý zľava

Ladislav Eliaš prvý zľava

RÁDIOVÍKEND je týždenná relácia na Rádio Slovensko , určená na voľné chvíle. Vysiela sa každú sobotu od 9:05 do 10:00 hod.. Program ponúka rôzne obsahové segmenty, vrátane servisných informácií pre turistov, víkendových pozvánok a reportáží zaujímavých miest z celého Slovenska.

Poslucháči môžu očakávať podrobné časti o turistických trasách, miestnych pamiatkach a kultúrnych podujatiach.

Tihányiovský kaštieľ

Tihányiovský kaštieľ

Ste zvedaví? Príďte si užiť príjemný podvečer do záhrady Tihányiovského kaštieľa a dozviete sa niečo zaujímavé o rozhlasovom magazíne na voľné chvíle so servisnými informáciami pre turistov, víkendovými pozvánkami a s reportážami zo zaujímavých miest celého Slovenska.

Zdroj: Dana Kurtíková  , Foto: RTVS a ilustračné