Kvôli oprave vozovky na Partizánskej bude dočasne zrušená zastávka MHD

SPRÁVY
0 /

V meste Banská Bystrica bežia počas leta opravy miestnych komunikácií. Aktuálne sa opravuje jeden jazdný pruh na Partizánskej ceste, čo si vyžiada dočasné zmeny v doprave.

Hovorkyňa primátora Zdenka Marhefková v tejto súvislosti uviedla:

„Z dôvodu opravy jedného jazdného pruhu miestnej komunikácie Partizánska cesta, v úseku od križovatky s ul. Československej armády po ul. 29. augusta, bude od 28. júna 2017 do nedele 2. júla 2017 do 18:00 hod. dočasne zrušená zastávka „Partizánska cesta“.  Z technologických dôvodov, počas pokládky asfaltu, bude celý úsek trate od Námestia slobody po železničnú stanicu pre trolejbusy neprejazdný.“

 K obchádzke trolejbusov Marhefková dodala:

 „Náhradná trasa trolejbusov vedie popri autobusovej stanici priamo na železničnú stanicu. Zastávky „Námestie slobody“, „Partizánska cesta“ a Ul. 29. augusta“ (v smere na železničnú stanicu) nebudú od piatka 30. júna 2017 od 8:00 hod. do nedele  2. júla 2017 do 18:00 hod. obsluhované. Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.“

V pondelok 3. júla už bude všetko tak, ako predtým. Faktom je, že zničený úsek komunikácie na Partizánskej slúžiaci aj ťažkým vozidlám MHD si už žiadal komplexnú opravu.

 

Zdroj: mesto BB, Foto: ilustračné