Vianoce s BBXNET: 3 mesiace zadarmo a darček pre nových zákazníkov!

PR
2 /

Radi by ste vymenili poskytovateľa internetových služieb no máte obavy z náročnej inštalácie? Vedeli ste, že to ide aj bez stresov? S pracovníkmi BBXNET si dohodnete inštaláciu internetu a televízie rýchlo a jednoducho. Službu vám nainštalujú do 5 pracovných dní od objednávky, čisto, a bez ďalších starostí.

Kvalitná optická sieť, 20 – ročné skúsenosti na telekomunikačnom trhu a služby bez viazanosti. To sú atribúty, ktorými BBXNET garantuje vašu maximálnu spokojnosť. No a teraz dostanete ešte viac. Vianoce predsa majú byť štedré!

Vianočná akcia s BBXNET, to je bohatá Vianočná nádielka

 1. Tri mesiace bez mesačných poplatkov
  Nakupujte vianočné darčeky vo vašich obľúbených e-shopoch cez vysokorýchlostné internetové pripojenie bez akýchkoľvek obmedzení. Pozrite si Tri oriešky pre Popolušku či Mrázika v digitálnej HD kvalite. Nestíhate? Nevadí, 14-dňový archív to vyrieši! Všetko toto, máte celé 3 mesiace bez akýchkoľvek poplatkov!
 2. Bezplatná inštalácia
  Začať nový rok s úsporou v peňaženke nie je nikdy zlé. Preto vám BBXNET prípojku zriadia až ku vášmu zariadeniu v byte, bez inštalačných poplatkov. Ušetríte tak až 77 €.
 3. Gigový WiFi routergrátis
  Rýchle a spoľahlivé pripojenie je kľúčovým prvkom moderného bytu. Preto BBXNET svojim zákazníkom už inštaluje len prémiový gigabitový WiFi router. Aj pri tomto zariadení ušetríte 77 €, dostanete ho totiž grátis.
 4. TV box zadarmo
  V tejto vianočnej akcii BBXNET škrtá aj tretiu položku, a to poplatok za televízny box. Bežne 77 €, na Vianoce ďalší ušetrený peniaz.
 5. Darček − digitálne hodiny na stôl
  A pretože sú Vianoce a tie majú byť štedré, získate digitálne hodinky ako darček. Štýlový doplnok na váš stôl ku každej novej zriadenej objednávke.

Ste Banskobystričan(ka) alebo Sliačan(ka)? Tak prečo ešte váhate?

Kvalitné, stabilné a bezpečné optické pripojenie, inštalácia bez zbytočných čakacích lehôt, rýchly a ústretový servis. To je BBXNET a jeho hrdinský tím.

Služby siete BBXNET vás potešia nielen počas sviatkov, ale počas celého roka!

WEB: www.bbxnet.sk
TEL: 0850 250 250

Prehľadná tabuľka

Zdroj: BBXNET, Foto: ilustračné