Odmena pre prváčikov za dobré vysvedčenie: Venujte im darček, s ktorým môžu tráviť čas vonku

PR
0 /

Teplé počasie bez vetra značí prichádzajúce leto. Škola sa pomaly končí a už o chvíľu sa začnú letné prázdniny. Deti budú tráviť doma oveľa viac času. V dnešnej dobe môže byť niekedy ťažké zabaviť deti na celé dopoludnie a aj popoludnie. V dobe, kedy existuje takmer milión rôznych klasických či elektronických hračiek, sa aj tak deti radi vracajú k jednoduchým tradičným veciam, ktoré im spravia radosť.

Lámete si hlavu nad tým, aký program spravíte svojim deťom počas letných prázdnin? Môžete ich prekvapiť pekným darčekom pre deti, ktorý ich nielen poteší, ale zároveň sa vám postará aj o program počas horúcich dní.

1. Prístroj na výrobu bublín

Najprirodzenejšími ľudskými pohybmi sú chôdza a beh. Deti radi behajú a je priam potrebné, aby vydali energiu. Netreba zabúdať na to, že každé dieťa má rado farebné lietajúce bubliny. Na to, aby ste mali bublín dostatok, nepotrebujete kúpiť desiatky bublifukov, stačí vám jeden prístroj na výrobu bublín. Ten položíte na nejaké vyvýšené miesto v záhrade, nalejete doňho vodu a zábava sa môže začať. Deťom sa budú veľké bubliny určite páčiť.

2. Nafukovačky do vody

Ak máte doma bazén alebo budete počas leta chodiť k vode, nie je nič lepšie, než deťom kúpiť poriadnu nafukovačku. Avšak, nie hocijakú, vyberte ich obľúbený motív. Dievčatá určite poteší ružová nafukovačka s motívom Minnie Mouse. Naopak chlapcov môže potešiť nafukovačka, na ktorej bude ich obľúbený filmový hrdina. Na nafukovačkách sa dokážu deti zabaviť aj celé hodiny.

Nafukovačky patria medzi lacné darčeky, ktoré vám vydržia celé roky, preto nimi môžete potešiť vaše deti práve v tomto letnom a dovolenkovom období.

3. Auto na diaľkové ovládanie

Chlapci a autá. Nerozlučná dvojka. Nájdu sa však zaiste aj dievčatá, ktorým by auto na diaľkové ovládanie spravilo radosť. Ak ste im doteraz takéto auto nechceli kúpiť, lebo ste sa báli, že auto narazí do nábytku v dome, práve v lete je ideálna príležitosť na kúpu. Auto s hrubými pneumatikami zvládne aj ľahší prírodný terén, nerovnosti či malé kopce. S takýmto autom si deti užijú na dvore veľa zábavy.

Ak ste sa rozhodli vašim malým školákom kúpiť za vysvedčenie nejaký menší darček, rozmýšľajte múdro a vyberte im niečo, čo ich prinúti tráviť čas vonku na čerstvom vzduchu.

Zdroj: PR , Foto: Shutterstock.com