Nehľadajte obchod na rušnej ulici a užite si nákupy v Banskej Bystrici

PR
3 /

Banská Bystrica je krásne mesto, ktoré ponúka všetko, čo sa od krajského mesta očakáva. Výnimkou nie sú ani nákupy v Europa Shopping Center Banská Bystrica. Chcete zbehnúť na nákup, posedieť si pri káve alebo si pozrieť najnovší kasový trhák v pohodlí kina? To všetko nájdete v príjemnom obchodnom centre.

Bohatá ponuka obchodov a služieb

Nákupné centrum v Banskej Bystrici ponúka obchody zamerané na módu a oblečenie, obuv, galantériu, šport, bižutériu, šperky, elektro, hračky, knihy, darčeky a, samozrejme, nechýba ani supermarket.

Bez ohľadu na to, či hľadáte darček pre vaše dieťa, nové šaty alebo práčku, stačí navštíviť Europa Shopping Center. Nákupy si môžete užívať v príjemnom prostredí moderného obchodného centra, v ktorom nájdete predajne obľúbených značiek.

Obchodné centrum samozrejme ponúka aj služby, takže sa sem môžete vybrať do kina na najnovší film, zabaviť sa v klube Ministry of Fun a pre najmenších návštevníkov je pripravený zábavný detský svet. Nechýbajú ani pobočky bánk a mobilných operátorov. V nákupnom centre nájdete všetko, čo potrebujete.

Reštaurácie podľa vašej chuti

Europa Shopping Center Banská Bystrica je miesto, kam si môžete zájsť na obed, kávu alebo drink. Ponuka food courtu ulahodí milovníkom rýchleho občerstvenia, ktoré môže byť aj zdravé.

Okrem slovenských špecialít si môžete dať aj tie ázijské alebo staviť na čerstvé smoothie a šťavy. Ak máte radšej klasické reštaurácie, nemusíte mať obavy. Aj takéto prevádzky nájdete v obchodnom centre a príjemnou bodkou môže byť lahodná káva z niektorej kaviarne.

Starosti vám nemusí robiť ani parkovanie. Svoje auto môžete odstaviť na strešnom parkovisku s kapacitou 465 miest, alebo v podzemnom parkovisku s kapacitou 245 miest. Prvé dve hodiny parkovania máte zadarmo, za každú ďalšiu hodinu zaplatíte stanovený poplatok.

Zdroj: PR, Foto: Bobex-73 / Shutterstock.com a ilustračné